|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pregledi na kraju trudnoće
19.3.2009 23:31:50   
scarlet
Zanima me koliko često ste na kraju trudnoće išle na preglede i gdje? Mislim da li kod svog ginekologa ili ste išle u bolnicu direktno? Ako jeste koliko ste onda bile trudne i da li su vam često radili ctg?

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
19.3.2009 23:35:42   
L.P.
Evo ja sam do jučer išla svaka tri tjedna,a od sada ću ići svaka dva tjedna.Sada sam trudna 35 tj. i 4 dana.Idem kod svog ginekologa od početka do kraja.

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
19.3.2009 23:38:30   
tikica_69
Zadnjih par (4-5) tjedana ides svaki tjedan, a ako slucajno preneses, svaki drugi dan...tako sam ja isla.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
19.3.2009 23:40:10   
scarlet
Jesi na kraju išla u bolnicu na preglede ili i dalje kod svog ginekologa?

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
19.3.2009 23:43:20   
L.P.
Zaboravila sam reći da zadnji tjedan idem svaka dva dana.Mislim da to ovisi o ginekologu dali se ide svaki tjedan ili svaka dva tjedna zadnjih mjesec dana.

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
19.3.2009 23:52:43   
ivkica
Ja sam sada 36 tjedana i nisam još niti jednom bila na ctg-u. za nekih 10 dana idem opet na pregled kod svoje doktorice, u bolnici još nisam bila ni na pregledu.
Zadnje kontrole su mi 26, 30, 33, 36 i sada će biti 38 tjedana.. Pošto se malac još nije spustio i potpuno sam zatvorena dr je mislila da nema potrebe da me već upučuje u bolnicu .. a na sljedećoj kontroli.. vidjet ćemo, nadam se da će to tada nekako i krenuti, već sam ga jako željna vidjeti user posted image

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
19.3.2009 23:54:16   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: scarlet

Jesi na kraju išla u bolnicu na preglede ili i dalje kod svog ginekologa?
 Kod svog ginekologa, a kad sam prenjela u bolnicu

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
20.3.2009 7:01:24   
dikac
IZVORNA PORUKA: ivkica

Pošto se malac još nije spustio i potpuno sam zatvorena dr je mislila da nema potrebe da me već upučuje u bolnicu .. a na sljedećoj kontroli.. vidjet ćemo, nadam se da će to tada nekako i krenuti, već sam ga jako željna vidjeti user posted image


ovisi o tome da li ti ginić ima ctg ili nema i naravno prema pregledu odredi da li te treba slati u polikliniku prije termina. 4 tjedna prije termina ginićka me poslala na ctg u bolnicu jer je bila 2 trudnoća, 2 cm otvorena, beba jako nisko, lažni trudovi...

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
20.3.2009 7:30:58   
ninolina
Ja tri trudnoće nisam išla uopče na ctg sve do poroda a sada sam bila sa 32 tjedna. Idem kod privatnika i samo sam se naručila u domu zdravlja na ctg ostalo sve kod svoga. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
20.3.2009 8:26:05   
Florijan Jakov
zadnja 3 mjeseca sam se kontrolirala u bolnici i to svaka 3 tjedna, pred sami termin jednom tjedno, a kako sam prenijela onda svaka 2 dana nakon termina.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
20.3.2009 8:46:43   
lee
ja idem sad početkom 4mj na pregled za 10 tak dana..i onda ču 7 dana prije termina dolaziti svaki drugi dan...tako su mi rekli...beba je još uvije visoko nije se miš maleni spustio ..neče on kaže meni ginekolog u ovu recesiju...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
20.3.2009 11:02:01   
ejmama
na kraju sam išla svaka 2tj. od toga 2 puta u bolnicu, prije sam išla kod privatnika pa ne znam kako će sad biti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
20.3.2009 11:10:39   
Anoniman
Uvek sam isla na 4 nedelje, onda na 3, i poslednja dva pregledea su bila na 2 nedelje. na poslednjem sam bila 4 dana pre termina i tad mi je dao uputnicu za plodnu vodu. Na dan termina sam isla u bolnicu na pregled plodne vode, i tako svaki drugi dan, ukupno 6 puta. Kod poslednjeg pregleda su me zadrzali u bolnici zato sto sam vec prebacila 10 dana, radi preventive, i taj dan sam i rodila. I poslednja dva puta na pregedu plodne vode su mi radili ctg.

< Poruku je uredio Nellyca -- 20.3.2009 11:11:32 >

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pregledi na kraju trudnoće
20.3.2009 20:59:06   
njanja
zadnja 3 tj sma išla svaka 3 dana jer je jan bio na zadak....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!