|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 13:22:47   
mrvicak
joj drage moje nemojte se smijati ali ja vec dva dana ne znam kud bi sa sobom imam stalno vjetrove,24 tjedna trudna i po dnu stidne kosti oko lijevog jajnika me malo boli i cim pustim vjetar lakse mi i tako po citav dan...ne mogu nigdje izaci a ako mi netko dodje trcim svako pola sata u wc dosta mi sto idem mokriti stalno jos sad i to...smijesno ali meni uzas...jel tko imao slicno iskustvo...user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 13:24:00   
tikica_69
Ja, u drugoj trudnoci i to zadnjih tjedana dana....bojala sam se kako ce to izgledati, ili bolje receno zvucati dok cu tiskati na porodu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mrvicak)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 13:24:21   
ivanaa
user posted image user posted image da

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mrvicak)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 13:25:10   
mrvicak
bas sam sad muzu o tom pricala ako me ovo snadje kad isla roditi nece me htjeti poroditi...user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 13:26:02   
dikac
znala sam ih imati, ali ne u tolikoj mjeri

nemoj se brinuti, što sad ti možeš, trudna si i sve ti je oprošteno

(Odgovor članu mrvicak)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 13:27:23   
dominik
vjetrovi su preelegantna rijec za moju situaciju u drugoj trudnociuser posted image

(Odgovor članu mrvicak)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 13:31:08   
Ninaa
Mene baš nisu nešto mučili vjetrovi, tko zna možda još počnu, ali sam valjda sve ostale tegobe trudnoće pobrala, mučnina, oticanje, grčevi, hemeroidi, žgaravica itd.,al nema veze glavno da je sve ok.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 14:00:01   
Ruža
IZVORNA PORUKA: dikac

znala sam ih imati, ali ne u tolikoj mjeri

nemoj se brinuti, što sad ti možeš, trudna si i sve ti je oprošteno

Baš tako, trudnicama je sve oprošteno!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 14:06:05   
ejmama
Nisam imala tih problema, šta ćeš,user posted image user posted image to je priroda

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 14:37:46   
božica
jaj kak sam se nasmijalauser posted image user posted image user posted image user posted image
A kad stisne nećemo valjda trpiti pogotovo dok smo trudne
samo ga ispustiuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 15:20:05   
Florijan Jakov
nisam imala nekih posebnih problema s tim, ali ipak ti si trudnica i ne smije ti se to zamjeriti.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 15:51:28   
elina
zanima me dali uzimas magnezij?Ja sam ga uzimala u obliku sumecih tableta i primjetila sam da sam jako vjetrovita od njih i cim sam ih prestala pit sve je stalo!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vjetrovi u trudnoci
8.3.2009 19:51:11   
mala pcelica
ja sam prvih 4 mjeseca imala uzasne vjetrove,crijeva su mi bila hiperaktivna sto sam cesto znala pobrkati sa micanjem bebe,ali onda ispustim vjetar i shvatim da nije bila beba user posted image user posted image user posted image  a sad kako trudnoca odmice imam malo manje ali se zna omaknuti i to pošteno user posted image  muž poludi samnom u tim trenutcima..ali šta se mora nije teško user posted image  i mene brine kako će to zvucati na porodjaju...joj sramote....

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vjetrovi u trudnoci
9.3.2009 7:02:42   
huanita
Kao da sam čitala o sebi! Vec nekoliko dana imam jake vjetrove. Ali nisu samo oni problem, već njihov smrad. Odem spavati u 22 sata, ustanem u 23,30 i sjednem u dnevni boravak s mužem na 10 minuta da se spavaća soba provjetri jer ni sama ne mogu u njoj boraviti. Preko dana mi je strašno, ne stignem ni otrčati od ljudi, a znam da ću ih ubiti smradom.
MM kaže da ujutro ne palim svjetlo dok ne proluftam sobu jer bi moglo doći do eksplozije.user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vjetrovi u trudnoci
9.3.2009 15:37:29   
mala pcelica
huanita zakon si!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vjetrovi u trudnoci
9.3.2009 15:39:28   
Wukovarka
user posted image  user posted image o da znam kako je to user posted image  user posted image


Mene su mucili vec od 8 tjedna...
A na poslu je bila koma...stalno sam odlazila na vc pod izlikom da mi se mokri user posted image


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vjetrovi u trudnoci
9.3.2009 16:07:29   
minchi
Vjeruj, nisi sama!!!user posted image
Mene više sram ukućana, nekad ne uspijem pobjeći iz sobe, pa....user posted image
Muž me nekad zeza da sam SMRDOuser posted image , al kaže da mi je oprošteno jer sam sad posebnauser posted image !

_____________________________

Curica nam stiže 10.07.!!!

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vjetrovi u trudnoci
9.3.2009 18:34:26   
zlato_tatino
I mene znaju pitati zbog  čega ja ne radim u školi sad kad sam trudna user posted image  ajd zamislite...sretna sam što nisam jedini SMRDO makar ovdje na forumu user posted image

(Odgovor članu minchi)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!