|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   alternativa
28.1.2009 19:19:49   
ivanaa
evo neso smo razglabali....tvrdi mi frendica da je nakon 3 god pokusavanja zatrudnjela nakon tretmana kod bioenergicara,a druga da joj je pomogla medaljica iz Medugorja,slucajnost ili nesto drugo?vjerujete li?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: alternativa
28.1.2009 19:25:38   
kitty
iskreno mislim da je slucajnost

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: alternativa
28.1.2009 19:48:03   
tikica_69
Ne vjerujem

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: alternativa
28.1.2009 19:54:04   
tonkica
I ja sam pomalo skeptična prema tim izjavama.  user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: alternativa
28.1.2009 19:58:49   
Candy
Sve je moguće,ali mislim da je tu najveću ulogu odigrala psiha...
Nije niti važno...Bitno je da je uspjela zatrudnijeti i treba se okrenuti prema tome i uživati u trudnoći user posted image ...Sretno frendici user posted image !

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: alternativa
28.1.2009 20:53:41   
Ruža
Vjerujem da se čuda mogu dogoditi.Što god da je želimo joj sreću!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: alternativa
28.1.2009 22:38:32   
sina
sve je moguće,ali mislim da je sve u Božjim rukama. vjerujem da ima i veze s medaljicom iz Međugorja.bez obzira što je moja tr. završila tako kako je,činjenica je da sam ostala tr. nakon što sam počela moliti jednu molitvu.još jedna slučajnost?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: alternativa
28.1.2009 22:42:57   
Marta j
Sve je moguce ja idem jednom tjedno u Medugorje i vidim da tamo ima svaki put vise i vise ljudi.

Poznajem neke zene koje su pile caj od travara Marusica i nakon tog ostale trudne sada dal je to slucajno il ne neznam.

Al znam da se puno bolje psihicki osjecas kada odes u Medugorje il u crkvu i u miru itisini razmislis o svemu pomolis se.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: alternativa
28.1.2009 22:46:15   
sina
da,definitivno se slažem s tobom,samo je problem da se svi sjetimo crkve samo kad nam je frka,pa možda ni ne zaslužimo odmah pomoć,ali bolje je kad se ode,bez obzira na sve

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: alternativa
28.1.2009 23:38:52   
Kika83
neznam baš.kršćanka sam odkad znam za sebe,išla uvijek redovno u crkvu i molila se ali sreće jednstavno nema

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: alternativa
1.2.2009 19:36:08   
Laila
Ja definitivno vjerujem u alternativu.
Odnosno glupo mi je nesto sto je staro nekoliko tisuca godina nazivati "alternativa", a konvencionalnu medicinu koja je stara tek par stotina godina, nazivati "klasicna medicina".
Zna se sta je bilo prije, kokos ili jaje?!?

Ja sam izljecila svoju bolest za koju nikada nisam dobila dijagnozu od ljecnika, upravo sa Alternativnom medicinom, konkretno Bioenergija.
Ljudi su jako skepticni prema tome jer to kod nas nije tako rasireno kao sto je u zapadnim zemljama, suvremenijim. I naravno ima jako puno laznjaka i nestrucna osoba ih tesko prepozna na prvi pogled.
Ja sam hvala bogu imala sansu dospjeti u prave ruke i napokon ozdravitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Definitivno vjerujem, i znam parove koji su upravo sa bioenergijom uspjeli da dobiju user posted image

_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: alternativa
2.2.2009 22:26:55   
derulja
mislim da se sve u životu dobije istinskom molitvom. samo ovisi što su nam prioriteti i za što molimo.
a i znam čovjeka koji liječi energijom, za koju je uvjeren da mu je Bog dragi dao. nema bioenergiju.

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: alternativa
3.2.2009 10:19:32   
tikica_69
Ja sam primjer covjeka koji je skeptican prema tome jer je probao a nije bilo bas nikakvih rezultata (bioenergija, prirodni pripravci).

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu derulja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: alternativa
4.2.2009 13:11:38   
Laila
sve ovisi tko radi, nisu svi strucni iako se tako prikazuju

_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: alternativa
4.2.2009 13:50:30   
tikica_69
Pa isla sam (do prije koji tjedan) kod gdje. Vukres o kojoj novine uvijek pisu i hvale je na sve moguce strane. Ak ona nije strucna cemu onda tolika reklama na sve strane i toliki certifikati i diplome na njenim zidovimauser posted image
I da ga hebes, meni nije pomogla ni malo koliko god da je hvale i uzdizu (samo mi je novcanik ispraznila), kao sto mi nista alternativno do sada nije pomoglo. Da je, rekla bi.
Mozda nekome je, meni definitvno alternativa tog tipa ne pomaze.

< Poruku je uredio tikica_69 -- 4.2.2009 13:52:12 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: alternativa
19.2.2009 22:49:33   
tikica_69
Tesic je poznat po tome da je uzasno skup i bahat....ali eto, nekima je navodno odmah pomogao a neki se zale da ih je opljackao.
E sad jel ta pomoc bila slucajnost ili neki individualci ipak dobro reagiraju na njegove terapije....sve je to rulet user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!