|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   epilepsija
18.6.2017 13:14:15   
girlpower
Dobar dan zenice moje
Dugo me nije bilo na forumu,ali dosla nevolja pa se sjetih da ovdije uvijel ima netko tko moze pomoci savjetom
Maleni mi je dobio dijagnozu epilepsija,nemoram ni reci da sam puna svakakvih pitanja,literaturu u knjiznici sam vec podigla,ali misljenja sam da su iskustva drugih ljudi uvijem bolja...sto ocekivati? Kakve promjene to donosi?hoce li zivot moci biti iole bezbrizan kao nekada? Pomalo me strah ispustiti ga iz vida,trenutno je jos u bolnici pa je briga malo manja,ali sto kada dodje kuci? Ima li ikakva prava u sustavu skolovanja zbog ostecenja pamcenja da mu se neke stvari olaksaju? Ima li pravo kakvo u sustavu skrbi,mirovinskom itd..pisite sve sto znate,sto ste prozivjeli...kako sve al apsolutno sve ide dalje
I hvala na svakom savjetu unaprijed :) :)

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA
Neposredna veza do poruke: 1
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!