|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ekstenzije
18.1.2009 22:09:12   
anne
Jeste li ikad imale ekstenzije?
Jeste li bile zadovoljne?
Koliko ste ih dugo imale?

Dobra su fora ako trebaš odlićno izgledati, a imaš npr. kratku kosu.
Ne znam bi li ih ikad dala - malo mi je čudno nositi tuđu kosu na glavi.user posted image



_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ekstenzije
18.1.2009 22:11:00   
lelo
Imala sam ih prije 7-8 godina.Napravila sam ih na Barbadosu i grozno sam izgledala. Nije žvaka za seljaka(bar što se tiće mene)user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ekstenzije
18.1.2009 22:12:21   
Florijan Jakov
ekstenzije ne, samo umetak za svadbu... koliko znam s ekstenzijama je puno posla i posebnog održavanja

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ekstenzije
18.1.2009 23:09:46   
Ruža
Nikada ih nisam imala. Već godinama imam kratku kosu tako da bi mi bilo preskupo da sa njima idem isprobavati kako bi mi stajala duga.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ekstenzije
18.1.2009 23:11:21   
dominik
lijepo izgledaju kad se frisko naprave, ali svako pranje ih unistava i onda se nakon min mjesec dana kuzi razlika i meni osobno ne izgleda dobro...naravno ako se ima novaca za svako malo kod frizera ice zasto ne i to stavit na glavu user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ekstenzije
19.1.2009 0:28:34   
MILLA
bacanje para...radije umetak-rep,recimo... imala sam nkoliko ekst. oko svog pira i lijepo je ovisno koliko ti kosa brzo raste.uglavnom,uvuijek nekako svaki repić bude za sebe ako ne trošiš masu vremena na održavanje ,peglanje... ne,ne,skupo i zamorno

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ekstenzije
19.1.2009 7:24:38   
FIONA
imala mi ih je frendica koja je frizerka i popiz....!! Nema doma više pranje kose, obavezno moraš izvuč da ti se ne zavula...nema više ga rukom proeš kosu...katastofa!!!

Ja jedino kaj imam je rep...znala sam ga staviti kad nekam idem pa mi je nabrzaka super friz jer kao što znate ja mrzim ići kod frizera!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ekstenzije
19.1.2009 9:00:37   
mariola
Moram se javit ovdje jer imam odlično iskustvo s ekstenzijama. Ja sam imala tzv. "double hair" to su ekstenzije na trake, imala sam 25 spojeva umjesto 100 na glavi. Oduševljena sam s njima i niko nije znao da ih nosim jer ih  moja draga frizerka savršeno radi,identična boje moje kose, ne vidi se razlika,gusta kosa,ma savršena. one su jako kvalitetne (barem ove koje ja imam). Nosim ih nekih mjesec i pol dana i onda mi ih pomiče,nisu klasične pa da ih moram nosit 5-6 mjeci nego mogu povremeno. A rok im je nekih  godine. Imala sam ih tri mjeseca, i neki dan sam ih skinula i sad su mi doma i mogu ih opet stavi kad hoću. Kad mi ih je skidala rekla mi je da sam ih lijepo održavala i da ništa nisu oštećene. A prala sam ih normalno kao i moju kosu.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ekstenzije
19.1.2009 9:04:28   
mlada mama
rekla mi je marija da si imala ekstenzije pa sam jedva cekala da se javis na ovu temu user posted image  gdje si ih radila?? kako se odrzavaju?? koliko si platila??

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ekstenzije
19.1.2009 9:05:54   
mlada mama
meni je kosa odlicno porasla,ali svejedno ne mogu docekati da mi jos naraste pa sam mislila staviti malo ekstenzijiceuser posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ekstenzije
19.1.2009 9:42:36   
mariola
u Zadru u Cocepta. Ekstenzije plus ugradnja negdje oko 3000 kn i svaki put kad bi išla na pomicanje radila bi i farbanje pa bi došlo oko 700 kn. Nije baš ko obični odlazak frizeru al nije ni puno jer ako ideš dva puta u tri mjeseca to je mjesečno cca 500kn što je normalno.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ekstenzije
19.1.2009 21:45:03   
piggy
kod ekstenzija se mora paziti da su umetci od prave kose a ne neki lijevi,redovito ih treba češljati i posebno njegovati

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ekstenzije
20.1.2009 11:38:38   
tikica_69
Nisam, ne bi, imam jos dovoljno kose

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ekstenzije
20.1.2009 11:55:55   
Kika83
nisam,preskupo mi je

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ekstenzije
2.2.2009 11:58:58   
scarlet
Juser posted image a sam ih stavila za svoj pir iako sam rekla da ih nikad ne bi stavila i nosila sam ih još neka dva mjeseca nakon pira ali sam išla u frizerski svaki put na pranje i feniranje pa mi je to sve brzo dop..... još onaj osjećaj da ne mogu normalno proći rukom kroz kosu jer mi zapnu prsti o ekstenzije....rekla sam frizerki da ih skine iako su se čudile da zašto kad bi mi još sigurno 4 mjeseca trajale, neka hvala ovako mi je super. Drugi put rađe neki umetak za koju prigodu i to je to.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ekstenzije
2.2.2009 12:17:15   
pako
imala sam želju staviti ih ali sve te peripetije oko njih, a i preskupo je. radije ću čekati da moja kosa poraste.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ekstenzije
13.5.2011 0:54:28   
goga35
Curke, imate popust za ekstenzije na www.platimanje.com

Frizeraj je Studio IN na Knežiji, točno ispod mojeg stana, a ekstenzije su na akciji za 1500 kn

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ekstenzije
5.5.2018 8:42:04   
printees
Dresslily - https://dresslily.com Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na Ebayju.

(Odgovor članu goga35)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!