|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   državne jaslice
25.6.2008 9:26:12   
božica
moja leonica je rođena 17.3.2008.-u 5mjesecu smo predali zahtjev za upis u jaslićku grupu 2008/2009-i naravno mala je na listi ćekanja -
od 42 na listi ona je 38-skoro pa zadnja.

Ja sam bila neki dan u vrtiću da pitam koje su šanse da upadne 17.03.2009 (1god)-rekli su da su šanse NIKAKVE-ja se ne slažem s tim-rekla sam im da ću opet doći u 9 mjesecu kada poslože grupe pa će znati gdje šta i koliko-a oni su mi rekli vi možete doći a  mi ćemo vas opet odbiti.
Mislim kak već unaprijed znaju-e da i rekli su mi da će 100% upasti u 9mjesecu 2009-znaći 5,5 mj. ćemo se možda morati snalaziti kak znamo,.
eto toliko o jaslicama i rađanju u hrvata
znaći moraš roditi 7-12 mjeseca da bi ti djete upalo u jaslice sa 1 godinom.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: državne jaslice
25.6.2008 9:37:48   
BUMBIKA
Vjerovatno sae treba odmah kad ostaneš trudna ići u jaslice prijaviti dijete.Tko zna hoće li i onda biti mjesta. Moj sin će u 9 mjesecu imati 1 godinu i ja sam zakasnila na upise,Kod nas su bili samo od 2-4.6 i ko je došao, došao.Tako da neznam šta ću?Otići ću još u 9 mjesecu vidjeti možda ima još negdje mjesta,a to će vjerovatno biti u jaslicama u koje nitko ne ide, verovatno nisu odgojateljice neke dobre ili iz nekih drugih razloga.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: državne jaslice
25.6.2008 9:39:02   
Ruža
Grozno Božica, jel imaš kakvu alternativu tipa baka servis i sl.?
Još kod vas tete koje čuvaju traže stvarno puno, kod nas se nađu dosta povoljno od 700-1000 kn, kad uzmeš da je vrtić oko 650 za nas, isplati mi se uzeti tetu.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: državne jaslice
25.6.2008 9:40:09   
božica
ŠTETA BUMBIKA ŠTO STE ZAKASNILI JER MISLIM DA SU ŠANSE DA UPADNE JAKO VELIKE JER ON JE TAMAN PO PROPISIMA U 9MJ. ĆE 1 GODINU

ops ostala su mi velika slovauser posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: državne jaslice
25.6.2008 9:44:55   
BUMBIKA
Neznam, vidjet ćemo kako će biti.Ako ništa, onda će ići tek od slijedeće godine,nema nam druge

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: državne jaslice
25.6.2008 9:45:08   
božica
ma imamo rosita-ali znaš kak je to moraš se dogovoriti to je ok-
ali znaš kaj onda se moram opravdavati da zakaj sada negdje idem-a recimo ona će ćuvati malu-ma mislim tak će i biti ali ja sam za jaslice jer su zaaaaaakon-ostaviš dijete ujutro i popodne dođeš po njega-nemoram nikome polagati raćune zakaj idem recimo u 12 na posao a ne u 13:30 kad bi morala i tako
btw stvarno je skupo kod vas-
u gorici jaslice su 400 a vrtić 500
a u zgu jaslice 200 a vrtić 400


tako ljute me te jaslice ........

< Poruku je uredio božica -- 25.6.2008 9:46:55 >

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: državne jaslice
25.6.2008 9:51:14   
Ruža
Da u Zg grad većinu subvencionira, kod nas su škrtice, za djecu iz sela traže po 1300kn? Kako druga općina?user posted image
Kad ti je Viki krenula? Svi kažu da nije dobro tako malene stavljati u jaslice, da stalno pokupe neke bolesti? Kakva su tvoja iskustva?

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: državne jaslice
25.6.2008 9:58:36   
božica
ma viki je krenula sa 1 godinom(16.10.2006)-koja iskustvauser posted image zadovoljna sam-je bila je bolesna l nisu to neke bolesti teškog karkatera to su ti najviše prehlade i šmrkavi nos-kozice je pokupila u jaslicama-

Od frendice mali je krenuo sa tri god. u jaslice i isto je doma ko moja viki-malo malo pa neka prehlada i tako-ništa strašno.....

Išla sam i ja u jaslice pa vidi me kak sam izrasla u pravu žensku

kissi kissi

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: državne jaslice
25.6.2008 11:17:53   
Puli
božice samo ti  njima dosađuj od 9 mjeseca i moje kumče odbili,frendica dosađivala i na kraju u 3.mj. bio primljen

svi koji još nemaju godinu dana su na listama čekanja jer ih službeno ne mogu primiti

a s obzirom da imaš jedno dijete u jaslicama trebalo bi i ovo drugo imati prednost

pa probaj igrati na tu kartu

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: državne jaslice
25.6.2008 12:51:44   
mirna
i mi smo ostali na listi čekanja...user posted image žalili smo se, moramo ići pitati da li su već riješili žalbu...

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: državne jaslice
25.6.2008 16:03:06   
Puli
ZAKON O PREDŠKOLSKOM ODGOJU I NAOBRAZBI

možda nekom od vas pomogne

Članak 20.

(1) Prednost pri upisu djece u dječje vrtiće, koji su u vlasništvu jedinica lokalne uprave i samouprave ili u državnom vlasništvu, imaju djeca roditelja žrtava i invalida domovinskog rata, djeca iz obitelji s troje ili više djece, djeca zaposlenih roditelja, djeca s teškoćama u razvoju, djeca samohranih roditelja i djeca uzeta na uzdržavanje, djeca u godini prije polaska u osnovnu školu i djeca roditelja koji primaju dječji doplatak.

(2) Način ostvarivanja prednosti pri upisu djece u dječji vrtić utvrđuje osnivač dječjeg vrtića svojim aktom.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: državne jaslice
25.6.2008 19:36:21   
božica
thx puliuser posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: državne jaslice
26.6.2008 13:45:07   
mirna
Cure skoro sam zaboravila napisati: primljeni smo u vrtić, tj. jaslice!user posted image user posted image user posted image   Danas smo primili obavijest da je naša žalba pozitivno riješena.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: državne jaslice
26.6.2008 13:49:25   
tonkica
Mirna čestitke na pozitivno riješenoj žalbi! user posted image
Ja ću mm čim rodim slati da podnese zahtjev za jaslice za iduću godinu. Moji roditelji još rade, njegovi su u mirovini, malo prestari da bi čuvali klinca, tako da nećemo imati drugog izbora nego malu odmah dat u jaslice. user posted image  Iako mislim da je prerano da sa godinu dana krene u jaslice, ne mremo izmišljat toplu vodu.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: državne jaslice
26.6.2008 14:32:03   
božica
mirna ćestitam to moramo u maksimiru proslaviti sa vic štapićimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: državne jaslice
26.6.2008 14:49:33   
Puli
mirna superuser posted image

a i ti božice od 9 mjeseca u napad na jaslice
moraju je primiti jer već jedno imaš kod njih pa bi drugo trebalo imati prednostuser posted image


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: državne jaslice
13.8.2008 23:06:31   
HINDA
nemam negativno iskustvo s jaslicama. Predala sam u 4mj. papire i u 5 mjesecu vec su bili na spisku da krecu od 9-tog mjeseca, jedan sin je imao 1god. i 3mj a drugi 2god. i 4mj. od svih prijateljica djeca idu, samo poznam jedan slucaj da su predali zahtjev za dvoje djece i da su curicu primili a decka nisu. Nisam upoznata s drugim slucajevima da oboje roditelja radi a da djeca nisu primljena, osim da odbijaju kad jedno radi a drugo doma.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!