|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dojenje i dijeta
16.2.2009 19:32:06   
ivanaa
kako ne jesti dok dojis?nikak nemrem na staru kilazu neznam postoji li koja dijeta uz dojenje?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dojenje i dijeta
16.2.2009 19:42:09   
dami
I ja sam probala tako na djetu pa mi se mlijeko odmah nekako smanjilo. Probaj uzimati što više tekućine pogotovo čajeve za dojenje  ali smatram da nije baš zgodno sad uzimati dijete, Izbaci slatko i večere ... Neznam inače kako se hraniš pa ne mogu baš savjetovati.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dojenje i dijeta
16.2.2009 20:12:00   
Ruža
Ja kad samo malo pripazim izbacim slatko i večeru, kile idu dolje, ali teško mi je paziti kad sam kod kuće i stalno mi nešto miriši.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dojenje i dijeta
16.2.2009 20:18:11   
tomi
teško mi je paziti kad sam kod kuće i stalno mi nešto miriši.user posted image

isto je i meni, probala sam kao malo vježbati, ali budem preumorna, cijeli dan sam oko djeteta, kuhaj ručak, pospremi, puf pant....previše


_____________________________

samo je jedna......................mama

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dojenje i dijeta
17.4.2018 10:44:28   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!