|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dlačica u kašici
2.9.2011 11:42:03   
lilia
Jel možete vjerovati?
Preksinoć dajem M. kašicu od keksa za laku noć od bebivite i unutra nađem dlačicu, nije ljudska ali svejedno mi se zgadilo sve.
Jučer im pošaljem dva maila i i nitko ne odgovara.
Danas ih nazovem i žanska me na telefon uvjerava kako njihove proizvodi prolaze 20 kontrola prije nego dođu u prodaju i bla bla.
Ja joj kažem da mi njezine informacije ne ulijevaju nadu u daljnju kupovinu njihovih proizvoda ona meni da je bebivita njemačka firma i da otvorim njihove stranice itd. itd.
Uglavnom ona meni tvrdi da je to nemoguće sa njihove strane nego da su obično krivi ljudi koji otvraju kašice u dućanima da ih pomiriše ili slično? user posted image user posted image
Pa kašica je napravila klik inače je ne bi ni dala djetetu a i bila bi sigurno pokvarena da je otvarana pa zatvarana.
I da će doći netko od njih po tu kašicu i da će je dati na analizu.
I uvjerava me kako mi je sanitarna inspekcija ne bi ni prihvatila jer bi tražili još barem dvije kašice sa istim uzorkom.  Ma ne bi je ni dala na sanitranu ali od sve te njezine ljubaznosti ja nisam osjetila toplinu ili razumjevanje ako me razumijete.
Pa u pitanju je dječja hrana, kako im se to može dogoditi???user posted image
Ma užas,najradije bi ih stavila u novine....


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dlačica u kašici
2.9.2011 11:53:02   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dlačica u kašici
2.9.2011 12:07:07   
anaxx
lilia, odvratno, ali izvuci barem neku korist iz svega, reci da ćeš sve dati u novine ... prestrašiti će se jer im to znači ogroman pad u prodaji...
moj nećak je u krastavcima od podravke našao opušak od cigarete, odmah su ih nazvali i istresli se na njih... za par dana im je stigla velika kutija raznih podravkinih proizvoda, zimnica i sl. tip im je osobno to dovezao u Čabar, Gorski kotar... uručio osobno iz veliku ispriku...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dlačica u kašici
2.9.2011 12:53:07   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image fuj!!

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dlačica u kašici
2.9.2011 13:32:15   
lavica81
strašno, e sad kad su još bezobrazni ja bi ih stavila u novine pa nek njima prodaju priču da je to nemoguće

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dlačica u kašici
2.9.2011 13:52:11   
natalijax
groznouser posted image nisam jošnikad naišla na tako nešto,da nije možda od nekog voća zalutalo kod njih u kašu,ko če znat

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dlačica u kašici
2.9.2011 14:27:26   
Bebys
zao mije ja ih stvarno masu koristim i nikada nisam nista nasla fala ti boze..

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dlačica u kašici
2.9.2011 14:38:45   
beba24
http://www.potrosac.hr/index.php?option=com_contact&catid=3&Itemid=59

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!