|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 02.-08.11., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: depresija u trudnoći
30.5.2017 7:32:41   
Jellyfish
Drage cure,

Meni se pocelo desavati to da imam podvojene osjecaje u vezi 'novog zivota', zajednickog zivota, trudnoce.
Svjesna sam da bi me barem beba trebala veseliti no imam feeling da ce se veza ubrzo raspast...a trebam preseliti (jos sam kod svojih) i bojim se kud onda sa djetetom, ugovor mi istice kad krece porodiljni.
Natrag vise nema, a toliko zalim sto sam usla u sav ovaj kaos a ostavila iza sebe jedan miran i siguran period.
Tjeram sebe razmisljati pozitivno al tesko je.

Vise ne znam da li depresija vristi iz mene, da li ja tako stvarno mislim, da li sam samo papak pa se bojim, da li sam sebicna...

Svima saljem veliki pozdrav ali nemam savjet kako bih vam olaksala kad sam i sama u sosu..
❤️

(Odgovor članu Jellyfish)
Neposredna veza do poruke: 951
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Idi na:

Anketa

Da li imate pomoć oko djeteta??
njanja

da li vam pomaže u čuvanju mama, tata, svekrva, sestra ili brat...-pričuvaju ga da vi možete odmoriti ili otići nekamo???

da, često (42%)

da, rijetko (12%)

ne, sve je na meni i mužu (15%)

ne, sve je na meni (30%)

Broj svih glasova: 112

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!