|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depresija u trudnoći
22.7.2012 2:11:18   
leptirica 15
bEBA JE OK, RADILI UZV OVAJ TJEDAN. IMAM KRVARENJE I BOLOVE U TRBUHU, POD PRIJETNJOM POBAČAJA SAM, IMAM OSJEĆAJ KAO DA ČEKAM SMRTU PRESUDU SVAKI ČAS. UŽASNO SE BOJIM, A NE MOGU TO KONTROLIRATI, NE MOGU SE KRETATI IZ REVETA, SAMO NA WC, NE USUDUM SE POMAKNUTI. NE MOGU SPAVTI OD BRIGE A TUU BOLNICI SVI SAMO VELE, VIDJET ĆEMO. I TAK SVAKI DAN.

(Odgovor članu brighton)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Depresija u trudnoći
22.7.2012 13:54:42   
mala pcelica
jel primas neku terapiju za bakteriju? vjerujem da si u očaju,a nista ne mozes uraditi više,nego samo mirovati...stalno mislim na tebe ,daj boze da sve bude u redu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Depresija u trudnoći
23.7.2012 18:22:43   
mara6_99
drage curke...
rodila sam 14.7.2012. zdravog dječaka, 3.610 kg i 51 cm... cijela trudnoća na 50mg Fevarina + Misar od 0,25 - 0,5 ovisno o danu... + concor tablete za srce po potrebi.... samo da utjesim mame koje pate od depresije... nemajte straha ako vam je trudnoća strogo kontrolirana i doze lijeka prilagodjene od strane psihijatra! smatram da je bolje i za dijete da ne pati i ne osjeca maminu patnju...
pusa svimauser posted image


(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Depresija u trudnoći
23.7.2012 22:20:10   
mala pcelica
mara6 čestitam user posted image user posted image i bas mi je drago da je sve dobro proslo i velika je utjeha i nada za sve buduce majke i trudnice da sve ipak moze biti u redu user posted image samo mi reci jel beba nije imala ono kako se kaze,apstinencijsku krizu na AD ,čitala sam na netu da moze doci i do toga poslje rodjenja na zalost user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mara6_99)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Depresija u trudnoći
24.7.2012 19:06:07   
quess
mare čestitam od srcauser posted image user posted image user posted image
leptirice i pčelice kako ste mi vas dvije?
ja sam dobro,ovih dana sam hodala na folikulometriju,prolaktin mi je konačno spao ispod 700 i evo danas je dan D,sad čekam dragog da se vrati sa posla i navali na meneuser posted image user posted image user posted image

čula sam i ja za postporođajnu krizu o AD-u al ako je beba i ima to je prvih par dan
ma ja mislim da je to sve od osobe do osobe od bebe do bebe...poznajem majke koje su čitavu trudnoću pazile se pa na kraju rodile dijete sa nekim poteškoćama,primjerice moja frendica koja ima epi napade nije uzimala tablete tokom trudnoće i čitavo vrijeme je bila napeta i nikakva ,rodila je zdravu curicu al evo sad mala ne spava već par mjeseci nikako i stalno je plačljiva i doktori su frendici rekli da bi uzrok mogla bit i njena nervoza kroz trudnoću.a sa druge strane znam roditelje koji su posvojili curicu kojoj se biološka majka drogirala svakodnevno kroz cijelu trudnoću a malena je sasvim zdrava,sve pretrage koje su joj morali poslije rođenja napravit i više su nego dobre samo je mala prvih dan-dva stalno plakala jer je imala "krizu bez AD" al sad par mjeseci kasnije sve je savršenouser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Depresija u trudnoći
24.7.2012 20:44:23   
mala pcelica
hej quess eto i tebe konačno user posted image pa ja sam relativno ok,nervoza me pere i živčanost al to je moje standardno stanje tako da to ne ubrajam u depresiju user posted image izasla sam dva puta van sa kumom,prvi put je isao i mm sa nama drugi put nije pa sam imama malo straha i jedan mali panični,al uglavnom sve je dobro prošlo i bolje nego što sam očekivala user posted image i dalje sam na pola calixte pa cu viditi kad bi mogla još smanjiti dozu ....


a ti ne čekaj da te dragi zaskoči nego ti njega odmah sa vrata hop-cup user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Depresija u trudnoći
25.7.2012 19:47:05   
leptirica 15
moje je dijete danas postalo anđeo, otišlo na nebo--jako tezak dan.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Depresija u trudnoći
25.7.2012 21:03:51   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jako mi je žao leptir

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Depresija u trudnoći
25.7.2012 21:04:41   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Depresija u trudnoći
26.7.2012 10:35:30   
PinkyFunkyBirdy

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jako mi je žao leptir



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Depresija u trudnoći
27.7.2012 12:10:20   
quess
leptirice stvarno mi je žaouser posted image user posted image user posted image ,drži se,znam da ti nije lako

pčelice,te tvoje tablete tebi baš ne pomažu il se meni čini ili ih ti ne voliš? a da promjeniš terapiju?možda bi bilo boljeuser posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Depresija u trudnoći
27.7.2012 13:27:54   
mala pcelica
ma calixta mi nista ne pomaže u odnosu na zoloft,ali nemogu vise da pijem nista ,dopiz*ilo mi 2,5 godine sam konstantno na AD (ono prije ne računam) i želim da pokušam sama sa sobom da se borim ako bude išlo super,ako ne,onda cu probati neke druge ....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Depresija u trudnoći
27.7.2012 14:51:28   
quess
pčelice a zašto si prestala sa zoloftom?neka nuspojava il ti je doktor promjenio terapiju? meni je zoloft extra,prvi put sam ga pila pola godine i stvarno mi pomogao pa kontam ja sad ću prekinut terapiju,doktor se nije slagao al ja odlučila neću pit i prestala.bilo je dobro prvih mjesec-dva a onda opet panika samo sa drugim simptomima,prije bi mi se mantalo i znojila bi se a kad sam prestala sa zoloftom počeo mi tlak skakat i nisam odmah skontala da je od panike pa sam se tako mučila par mjeseci i to si nikad neću oprostit jer neke bitne stvari u životu sam il propustila il nekako "odradila" umjesto da sam pila AD i uživala.Sad mi je sa zoloftom super i sa ovom pameti ne planiram ga prestat uzimat kroz neko dogledno vrijemeuser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Depresija u trudnoći
27.7.2012 14:57:35   
mala pcelica
promjenila sam ga jer mi ja za nuspojavu imao smanjenje libida ,al po svemu druhgom mi je bio dobar

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Depresija u trudnoći
27.7.2012 15:05:44   
quess
HM?zanimljivouser posted image ja kad sam na njemu izludim mužauser posted image
jesi sigurna da je bilo samo od zolofta?jesi još neke lijekove sa njim uzimala?

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Depresija u trudnoći
28.7.2012 7:55:05   
leptirica 15
mara čestitam, od srca.
hvala vam na riječima podrške i utjehe ali ja sam svakim danom sve neutješnija.

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Depresija u trudnoći
28.7.2012 8:43:22   
dad@
Draga leptirice15 pročitala sam jučer sve što je bilo sa tobom i bebicom.... i suze su mi došle na tvoj zadnji post i naježila sam se....
Znam kako ti je jer sam imala sličnu situaciju i ja sam izgubila bebu prije 3 godine i znam da ne postoje nikakve riječi utjehe kad se to dogodi i da suze idu same od sebe i stalno pitanje zašto baš meni...user posted image user posted image
A onda nakon nekog vremena pomiriš se sa time jer nađeš utjehu u molitvi i oporavila sam se koliko toliko,ali sve se u životu događa sa nekim razlogom...
Znam da to nije opravdanje za to što ti se dogodilo.... i vjeruj mi da znam kako ti je.... ali draga moraš skupiti snage za dalje i boriti se !!!!! Danas ti je teško i sutra će biti,ali u toj svojoj boli izvuci svoju snagu i kreni polako dalje,jer ni to malo nevino biće ne bi volilo da mu mama bude stalno tužna....
Pokušaj radi sebe i svoga muža kao što sam i ja napravila budite podrška jedno drugome i zajedno ćete prevladati ovo...to ne znači da ćeš zaboraviti,ali sa vremenom će ti biti lakše....
Vjeruj da Bog uzima sebi samo najbolje i najljepše cvijeće za raj iako nama puno toga nije jasno.... tvoja beba je sada najljepši anđeo koji krasi nebo i raj!!!!
Drži se draga i bori se....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bezbroj zagrljaja ti šaljem!!!!

_____________________________



* 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu postala sam supruga za mene najboljeg muškarca na svijetu :-))))
* 14.9. moja ljubav,najveća podrška mm Danijel

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Depresija u trudnoći
28.7.2012 15:58:51   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: quess

HM?zanimljivouser posted image ja kad sam na njemu izludim mužauser posted image
jesi sigurna da je bilo samo od zolofta?jesi još neke lijekove sa njim uzimala?

nisam,samo njega sam uzimala i po nekad xanax ,ali vrlo rijetko...pise u uputstvima da imaju za nuspojavu smanjen libido i baš mene da strefi user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Depresija u trudnoći
28.7.2012 16:00:25   
mala pcelica
dad@ lijepo si to napisala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Depresija u trudnoći
29.7.2012 9:28:02   
klaudija77
E drage moje nisam se javljala neko vrijeme.
Rodila sam 12.7. carskim rezom zdravog djecaka.I posto je to bio moj najveci strah mislila sam
da sam gotova sa svojim opsesivnim mislim i depresijom.
Medjutim 7 dan dva dana po izlasku iz bolnice poslije poroda pojave se simptomi
posporodjajne depresije.
Plac neopisiv strah,nesigurnost,strah da ga ne zelim ili ne volim.I psihijatar mi ukljuci AD velafax,
i naravno iskljuci dojenje,sto me slomilo.Ali evo pomalo se smirujem ,bar tako misli i nadam se najboljem.
Savjeti dobrodosli...pozzz...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Depresija u trudnoći
29.7.2012 11:38:02   
mala pcelica
klaudija777 čestitam na zdravoj bebici jako mi je drago zbog tebe da si i to izgurala user posted image user posted image user posted image kao prvo carski se dešava i svim drugim ženama,ništa strašno,svaka ga je preživila user posted image
kao drugo ne doji svaka žena svoje djete pa su djeca opet zdrava i vesela,ništa strašno user posted image
kao treće dobro je da te je dr odmah stavio na terapiju
i kao četvrto sad imas jedan veeeeeliki razlog da uživaš jer je sve u konačnici dobro prošlo,a sto je najvaznije šta će ti veća sreća kad je sav pakao tih 9 mjeseci rezultirao malim andjelom koji će te vjerujem puno više usrećiti od bilo kakvih tableta user posted image uživajte i mazitese i javi nam se kad stigneš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu klaudija77)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Depresija u trudnoći
29.7.2012 11:50:42   
mara6_99
leptirice
jako mi je zao, bila sam uvjerena da ce sve biti uredu...saljem ti veliki zagrljaj i molim da ti Bog da snage! Cuvaj se....user posted image

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Depresija u trudnoći
29.7.2012 11:52:56   
mara6_99
draga,
ja sam rodila carskim isto nako 20 sati mucenja na gelu, dripu i epiduralnoj.... na ad sam i ne dojim.... bit ce sve 5!!!
pusa velika

(Odgovor članu klaudija77)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Depresija u trudnoći
30.7.2012 7:13:46   
leptirica 15
drage moje, hvala na riječima podrške.. ja sam još u bolnici, čekam danas nalaze krvne slike da dojde..

ne mogu prestati plakati, svaki dan započne sa suzama, ali ja znam da to nije depresija, negoo žalovanje i da če s vremenom proći.. ali se NIKAD NEĆU POMIRITI S TIM!!

ovo je bila treća trudnoća, zadnje dvije su završile s pobačajima u dvadesetom tjednu zbog otvaranja i infekcije..

dr. mi je rekla da je njezino mišljenje da su mišići moje maternice i cerviksa preslabi da bi mogli nositi težinu djeteta i da ne postoji terapija koja bi to rješavala.. zato se to događa a svaki put dobijem i infekciju.. sad na kraju se moram nositi i s gubitkom djeteta i s tim da nisam više trudna i s tim da najvjerojatnije neću niti moći iznositi niti jednu trudnoću do kraja.. neutješna sam..

a na takve patnje nisam spremna, na deset novih trudnoća da bi završavale pobačajima.. stalno ispočetka u krug razočaranja. već sam i sa živcima slaba..

no to je samo jedno mišjenje, treba ih skupiti više da bi se mogla donijeti adekvatna odluka, ali razočarana sam i u sebe i u svoje tijelo i osjećam se loše..






(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Depresija u trudnoći
30.7.2012 9:00:13   
dad@
Mila moja leptirice...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



* 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu postala sam supruga za mene najboljeg muškarca na svijetu :-))))
* 14.9. moja ljubav,najveća podrška mm Danijel

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Da li konzumirate alkohol?
mirna



da (12%)

samo za posebne prilike (47%)

ne (41%)


Broj svih glasova: 51

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!