|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:25:49   
FIONA
cure,

ja sam očajna. Moja zver je noćas toliko plakala, bacala po meni da mi je skoro zviznula na leđa.....jako je teška a kad ima jake grčeve ona se toliko baca i previja da ju jedva obuzdam...noćas je bilo prestrašno...do tri nije oka sklopila, tj. previjala se u polusnu dok nisam upalila svjetlo i posjela ju na krevet...

podrignula je poslije flaše dva puta, stavila ju spavat i sat i pol je bilo mir, onda su počeli lagani grčići gdje je stenjala ali je uspjela sama podrignut u snu....nakon toga sve jače i jače...počela sam ju svaki put podići iz kreveta i ona bi se po nekoliko puta podrignula ko pravo prase...malo se smiri, ja ju spustim a za par minuta ope isto...tako do tri sata...kad sam ju posjela n akrevet samo se podrignula i onim velikim umornim okicama me tužno pogledala i srušila u naručje koliko je umorna!...
Ona nije mala, prije mjesec dana imala je 10,5kg, duga je bila 73,5...ima devet mjeseci i hoda u vrtiću uz ogradicu, prava beba za poželjet, rumena u obrazima, živa i željna svega...
preko dana isto podriguje ali to uz igru i sjedenje lakše podnosu, kao podnormlno...ali noći su sve gore i gore...

evo što je jučer pojela: ujutro oko pola devet flašu aptamila i to nije baš sve malo je ostalo, oko pola jedan je pojela tanjur juhe sa mesom i povrćem(brokula, cvjetača, mrkva), preko dana malo piškota za bebe, oko pola sedam navečer je pojela kašicu od breskve sa rižinim pahuljicama, prije spavanja opet aptamil...ona preko dana pije čaj od komorača za probavu!
Ako je to jela i na moru i prije i nije bilo grčeva, znači nije hrana, čaj pije od kad znam i nije bilo problema, uostalom taj čaj piju bebe od mjesec dana, piškotice ista stvar...
zamjena pedijatrice mi je do kraja kolovoza, takva guska koja je rekla a da li mama znate kuhati!!!...ma čim mi jeto rekla samo sam se zahvalila na cjepljenju i otišla van...čekati kraj mjeseca je daleko a ona je loše iz dana u dan...probala sam vratiti prehranu na onu kad je bil ačetiri mjeseca, čak sam i jedan dan stavila da bude na samom mlijeku...i opet ništa....kupila novalac za grčeve kaj ste mi preporučila i opet ništa, nnije ga htela a kad sam joj uvalila u polusnu ista stvar...

kaj da radim, kud da idem sa njom???...pa da nije neka bakterija???



_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:36:00   
mama mery
virusi ti haraju sada pa je mozda to ako bude imala tem proljev ili povracanje odvedi je pedici

_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:39:48   
ejmama
Ako imaš patronažnu probaj njih nazvati. Ovo ti je broj kod nas u Rijeci - Savjetovalište za prehranu dojenčadi 051/336-046 danas ti rade do 13h.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:41:40   
FIONA
hvala curke...ne vjerujem da je virus jer je takva več mjesec dana samo sve gore i gore...bum probala nazvati kod sebe patronažnu ak su sad u u sobi jel su poslije devet na terenu...ahhh, hvala na broju....možda i njih zvrknem...jel ja iz ZGB-a smijem!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:42:45   
ejmama
IZVORNA PORUKA: FIONA

hvala curke...ne vjerujem da je virus jer je takva več mjesec dana samo sve gore i gore...bum probala nazvati kod sebe patronažnu ak su sad u u sobi jel su poslije devet na terenu...ahhh, hvala na broju....možda i njih zvrknem...jel ja iz ZGB-a smijem!


Nemoraš reći da si iz ZG.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:43:29   
FIONA
a i to kaj veliš...baš sam kokoš....ja bi odmah i adresu i JMBG dala na znanje....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
21.8.2009 11:44:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:47:03   
FIONA
ma znam ali svaka koju sam pitala u zadnji mjesec dana su mi prvo rekli da ne jede možda dobro...a kaj bi trebala jest...probala sve...stara mi je na GO-u i dolazi tek u ponedjeljak, nemre niš preko telefona...tek kad kutu obuće i samnom pod ruku od vrata do vrata...

nažalost moram čekati...inače sad su godišnji...nema normalne pedice, sve neke zamjene iz mirovine ili koje te ni ne pogledaju kad uđeš več viće sliiijeeedeeećiii...moja je zakon i dolazi tek 31.08....inače kod nas nema ništa posebno za bebaće, morali me budu slat u bolnicu!

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:51:09   
koka
odi se ti posavjetuj neka to malo bolje iskontroliraju...
ja mislim da nisu grčevi, a opet ako kažeš da non stop podriguje...moja isto tako po noći se budi svaki sat i cmizdri bez veze, ludim lagano...a takva je jer je i neispavana , kad mi je preumorna bude 10x gora..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
21.8.2009 11:51:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:54:02   
FIONA
a tak bum i morala jel ovo je več previše....to nije moja zver...ona je pajkila od nepuna dva mjeseca cijelu noć i nije se budila ...od kad smo došli s mora svaku noć je deračina i podrigivanje i prduckanje...ali svaku...i sve jače i jače!

user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 11:55:32   
mama mery
slazem se s cvrckom idi na hitnu po uputnicu i nemoj cekati ako to traje vec mj dana


_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:00:31   
tikica_69
Mala djeca ti znaju do neke dobi imati skraceni jednjak koji moze uzrokovati takve probleme. To se sa vremenom ispravi, da se sad ne zbediras. Moj Damijan je imao takvih problema. Napomeni i to pedijatrici ako ti ona sama ne veli pa je pitaj i za to.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:03:00   
kitty
poslusaj cure i odi u bolnicu s njom.
ni tvoja pedijatrica ti ne moze napravit nista pametno jer joj nisu dostupne sve pretrage.odi kod te kokosi na zamjeni trazi uputnicu za djecjeg gastroenterologa i odvedi je sto prije da budes mirna.
ako to traje mjesec dana dugo je


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:08:48   
plavka
imaš dobru gastroentrologicu u Vinogradskoj na pedijatriji  na 5.katu dr Žaja.
ja ti trenutno idem kod nje jer sa svojom žabicom imam problema ona mi je zadnje dijagnosticirala da je alergična na kravlje mlijeko a i slabokrvna je te smo sad na probi s nekom formulom pa ćemo vidjeti za dva tjedna dal je to to....
moja ti žabica zna isto iamt grčeve te su mi rekli da je to kod nekih tak....
par puta smo je muž i ja vozili u 3h ujutro u kolicima po kvartu po onim opločenim puteljcima a i pedijatrica mi je rekla u auto pa ju vozit preko ležečih


(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:15:41   
dominik
meni dora sad kad joj zubi vec 3 tjedna muku muce i puno slini onda se naguta zraka i sline pa i kasljuca al jer se zahlikne ... mozda je to i kod vas...jer sumnjam da su grcevi od hrane tak dugo...odi na pretrage nemas kaj izgubiti...a sto se tice pedijatrica a zamjeni meni su cak draze jer sve kaj trazis daju ti pa tako i uputnice...odi nemas kaj izgubit osim sat dva

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:20:08   
FIONA
ma znam da je tako samo se bojim da nije kaj pokupila na moru....ona je zadnje dvije noći malo lošije pajkila, dala sam joj čaj i pripisala vrućini....zaspala je dalje...od tada je sve gore i gore...

nazvala sam mamu i ona je rekla da sad ida odem petak je i ostavit će je preko vikenda u bolnici...u ponedjeljak će samnom kod sebe napraviti nalaze za urin i stolicu i krv pa ću več sa tim nalazima iči kod pedijatrice koju ona pozna pa nek nas sa bar nekim nalazima i našom pročom uputi dalje!!!

drž te fige da je samo neki bezazleni problemčić!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:25:20   
plavka
naravno da drživo fige...
mi smo ti od pedice dobili uputnicu za gastroentrologa te ti tamo sve nalaze naprave, vade krv, nosiš stolice...
i ja čekam da je samo alergija u pitanju da nije nešto drugo jer moja nema vanjskih pokazatelja

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:30:59   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
za malenu zver, da sve prodje u redu!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu plavka)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:36:10   
Anoniman
Fiona ti si kod Grgićke? Pa tko je na zamjeni, nije valjda ona kaj se nije dala godinama sterati u penziju? Ni ja nisam bila zadovoljna s njom kad sam joj došla u zamjenu. Mislim da su moja i tvoja dr. tam kod nas jedine normalne!

Ne znam kaj bi ti pametno rekla, osim da napravite pretrage. Bolje da ih napraviš pa da nije ništa strašno, nego da ih ne napraviš i propustiš nešto važno. Ona je mala i ne zna reći što ju muči. Miš mali. Ljubi ju puno, nek vam anđeli pomognu da sve bude kak treba!

(Odgovor članu plavka)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:38:13   
FIONA
ma joj stara ona kokoš kaj je jedva otišla u penziju...ona ju je i zadnji put cijepila...nije ju u ruke primila niti pogledala, na rukama mi je bila samo je potpisala papire i rekla doviđenja...ja pitam za grčeve a ona meni a mama kaj kuhate, jel ste vi to dobro njoj...znate dječica mala znaju biti ovak ili onak...kao ne znam...ma joooj....

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:44:10   
mrkvač
Joj draga Fiona, nadam se da nije ništa strašno!!!!
držimo ti fige da bude sve ok i da se curke uskoro zajedno igraju!
pusa malenoj djevojčici!!!!!!!!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:50:05   
Puli
Ne znam kaj bi ti pametno rekla, osim da napravite pretrage. Bolje da ih napraviš pa da nije ništa strašno, nego da ih ne napraviš i propustiš nešto važno. Ona je mala i ne zna reći što ju muči. Miš mali. Ljubi ju puno, nek vam anđeli pomognu da sve bude kak treba!


prepisujem mariachi
pusa zvijeri i držimo palčeve da sve bude okuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:52:42   
FIONA
hvala curke...evo taman ju presvukla a ona se isprdila i pokakala u isto vrijeme...i imala komadiće mrkvice od jučerašnjeg ručka...naravno ja se sva uspaničila kako joj to nije provario želudac ali sam zvala i umirili me da je to normalno da može tako proči i čitav grašak...user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja več pušem na svaki drek ali doslovno....joooj...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: da li je toliko osjetljiva?
21.8.2009 12:54:47   
Puli
da je to normalno da može tako proči i čitav grašak...


i ribizla i kukuruzuser posted image provjerenouser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!