|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
30.9.2013 12:16:46   
Noklica25
Evo nova sam ovdje pa imam par pitanja...pijem inace pilule ali sam bila nesto pobrkala i zaboravila uzeti dvije tablete..zadnji 4-5 dana boli me zeludac i slabo mi je,ne idu mi cigarete,pila sam cedevitu i
Od nje mi je bilo uzasno slabo..imam bolove u donjem dijelu
Trbuha i to jake,neznam kad me zadnji put tako bolio trbuh,zna mi se i malo ko vrtit u glavi,boli me zelludac i trenutno imam povisenu temperatru (37,3)...dali je moguce da sam trudna? Zadnje dvije menstruacije su mi kasnile a kad su dosle bile su vrlo slabe a inace su obilne...sad bi trebala
Za tjedan dana dobit sljedecu menstruaciju...bila sam radila pred koji mjesec test al je bio
Negativan. Oprostite na dugom postu ali mi je sve nekako
Tu cudno..

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
15.1.2014 14:07:48   
Crwena
Pozdrav!
Nova sam na forumu...
Neki dan sam bila kod ginekologa i saznala za trudnocu! Tacnije, 2 mjesec, srce kuca, beba 0,71 mm...
E sad, posto mi je ovo prva trudnoca i ne znam nista o tome, molim vas za pomoć... Taj dan, za vrijeme pregleda počela sam lagano krvariti. I evo, danas se pojacalo. Skoro, kao kad imam menstruaciju. I osjecam nelagodu u stomaku. Pogotovo kad se krecem...
Iskreno, nije mi svejedno user posted image
Pomoć!

(Odgovor članu madeline)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
15.1.2014 14:40:44   
PinkyFunkyBirdy
Crwena, odmah odi na hitnu! Normalno je imati malo krvavog iscjetka nakon pregleda, ali ako se pojačalo to nikako nije dobro - odmah odi na hitnu.
Nadam se da će sve biti ok. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Crwena)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
21.1.2014 12:04:30   
RIBICA241
Trudna sam 8+5. Kad je bilo 6+4 sam bila na prvom pregledu. Sve je ok, Srce je titralo.
Naručena sam za 4 tjedna.

Malo sam zabrinuta jer nemam baš nekih specifičnih simptoma osim bolnih i uvećanih bradavica, konstantne gladi ujutro i pospanosti.
Trbuh me kako kad malo zaboli kao grč pred mengu, a osjećam da me trbušni mišić boli kao da sam radila trbušnjake.

Da li je to normalno? Neznam dal da se brinem i još moram 2 tjedna čekati do drugog uzv user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
10.2.2017 13:58:32   
Vudraga
Bok cure user posted image ja sam u 8 tjednu trudnoce.Bila sam kod gin i bilo je sve u redu.Naime,pocela sam osjecati bolove podno trbuha a nekad i u trbuhu.Mucnine imam,ne jake i nisam ni jednom povracala do sad.Bolovi znaju ponekad biti jaci nekad slabiji.Dali je to sve normalno?Ovo mi je prva trudnoca pa se brinem,strah me...

(Odgovor članu madeline)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
10.2.2017 14:32:59   
PinkyFunkyBirdy
Vudraga, ako je na pregledu bilo sve ok onda su to vjerojatno bolovi zbog širenja maternice što je sasvim normalno. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Vudraga)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
17.2.2017 15:03:55   
leptiricaa
Pozdrav cureuser posted image Naime u 8 sam tjednu trudnoće,bila sam kod ginekologa,slijedeći pregled mi je zakazan za mjesec dana,dobila sam duphostan tablete da pijem.Prije par dana sam počela osjećati bolove po dnu trbuha naročito kad sjedam,pa me zanima ima li neko sličnog iskustva?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 82
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!