|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolovanje nakon porodiljnog
25.5.2018 9:36:15   
kiar
Pozdrav ,bila sam doma prvih 6mj,suprug je uzeo drugih 6mj. Na posao sam se vratila 1.4.20218! Primila sam plaću 10.05 za 4mj i sad ću 10.06 za 5mj! Saznala sam da imam veliki zdravstveni problem,a uz to je počelo i maltretiranje na poslu pa mi go nedaju! Zanima me ako sad otvorim bolovanje koje mi prosjeke gledaju za isplatu bolovanja ,dali ovo sto sam radila,porodilji ili plate prije trudnoće? Ili idem na neki minimalac jer sam ubrzo nakon porodiljnog uzela bolovanje? Plata mu je cca 5000kn stalno zsposlena 9god! Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolovanje nakon porodiljnog
25.5.2018 21:51:07   
hipo
Ej kiar, nisam ti sigurna imala sam bolovanje samo na racun malene i tu su uzimali prosjek mjeseci prije pocetka rada (pa unatoc tome sto do 3. godine imam pravo na punu placu ona nije dugo vremena bila puna zbog stalnih bolovanje).
Za bolovanje koje uzimas za tebe ide drugi racun al ne znam koji.
Zao mi je sto ti ne mogu pomoc, al ti zelim da rjesis problem kojeg imas.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bolovanje nakon porodiljnog
28.5.2018 9:00:16   
kiar
Da ja sam imala normalnu plaću prije trudnoće,onda sad onaj max 3991kn i sad od 1.4 plaću ali kazu ako sad otvorim nemam 3mj neprekidnog rada bolovanje bi bilo 800i nesto kn to je užas... tako da tek od 7mj bi mogla! Iako svatko drukcije govori...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!