|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Begovo razdolje &Bjelolasica
14.12.2010 19:43:20   
sirenas
Nečkam se za jednu od ove dvije destinacije termin je prigodni novogodišnji ,želim odmor i snježni doček neočekujem da me čeka neki luksuz.Dali je netko boravio ,šta bi mi preporučili.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
14.12.2010 22:09:45   
zozo1
Ja bila na Bjelolasici na skijanju - jedan dan i bilo nam je odlično. Staze su super, okoliš također, hoteli su dolje u podnožju i super su opremljeni. U glavnom hotelu istina i bog nemaš nekih sadržaja osim dviju sala sa biljarom, pikadom i apsolutno ništa više. Bila sam tamo i ljeti na team buildingu sa kolegama s posla i opet fora je biti malo u prirodi ali ne nude neki extra sadržaj. Sve u svemu ako ideš sa dobrim društvom i ako se sami potrudite za zabaviti se onda vam bude ok. Za skijanje i staze dajem pohvalu.



_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
19.12.2010 17:59:01   
sirenas
Javim vam svoje dojmove ,uplatila sam pa šta bude ,važno mi da se djete nauživa snjega i da ima priključak za netuser posted image

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
19.12.2010 22:01:28   
Gogule
user posted image user posted image user posted image  za godišnji. neznam šta si uplatila, no ja ti imam kuću blizu begovog i tamo ti nema baš neke zabave. Al kao što kaže Zozo ako je dobro društvo, i ako se želiš lijepo odmoriti,napuniti baterije toje onda prava stvar. I pošto je Begovo R. najviše naseljeno mjesto u Hrvatskoj uvijek ima snijega.O stazi nebi ništa govorila, ako ideš vidjet ćeš. ( no par km ti je Mrkopalj koji ima stazue za skijanje.) Cesta je uska, no to ti je pravi doživljajuser posted image . Gdje god išli lijep provod i zabavu vam želim.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
19.12.2010 22:12:17   
sirenas
Gogule idem na Bjelolasicu ,nadam se  zbilja snijegu i odmoru .

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
19.12.2010 22:15:50   
Gogule
blago tebi.user posted image  I ja bi. stavrno vam želim super odmor i baterije FULL pune.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
19.12.2010 22:49:31   
sirenas
hvala ,hvala,uz moj posao ,stres i sve ostalo trebalo bi mi bar mjesec dana da se kolko tolko napune baterije

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
19.12.2010 22:51:42   
novamama
lijepo se provedi, mada bih ja prije odabrala neke terme, a ne snijeguser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
20.12.2010 18:17:08   
sirena
novamama tako sam i odabrala na snijegu   tri dana za malu a pet u termama za mamuuser posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
2.1.2011 19:42:25   
sirenas
Eto mi danas došli sa Bjelolasice i bilo nam je super.Moji dojmovi su svježi ,pa krečem atmosfera super ,snježni ugođaj ,tj idila ,nisam skijaš pa neznam kako je za skijanje ali smo guštali na snjegu sa malom,doček je bio isto super i za odrasle i za djecu,hrana ukusna i domaća,e sad sobe zamjerna je malo za madrace nisam cjepidlaka ali bila svugdje ali taj me se nije dojmio ,kao ni jastuci,ali sve ostalo pohvala ,nisam očekivala nikakav luksuz pa sam zadovoljna ,sobe uredne ,tople,posteljina čista ,hrana ukusna ,snjega bilo sasvim dovoljno ,vračamo se opet vozili se u kočiji i na saonama sa psima,jako dobar osječaj.

(Odgovor članu sirena)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Begovo razdolje &Bjelolasica
26.6.2019 7:39:19   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!