|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Avent, Chicco, Nuk ili nesto deseto???
17.5.2012 13:36:29   
Sunshine28
Ja sam u fazi priprema za kupnju opreme za bebu, imam vec popis stvari koje mi trebaju i sada me zanima koju marku proizvoda odabrati????
prije svega kada su u bitanju bocice i dude varalice, pa onda i toplomjer za vodu, izdajalica...koliko sam skuzila najbolji je Avent, ili ne?
za kremice i pelene sam vec nasla par info. na drugim temama, ali ako netko ima kakav savjet sto se toga tice neka slobodno napise....
tnx. unaprijed user posted image


_____________________________

I + G = E & L

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset_o???
17.5.2012 13:43:47   
ribica1
Moj savijet nemoj si previše kupovat unaprijed jer ti možda pol od toga neće niti trebat!Uzmi si za svaki slučaj jednu bočicu al ako budeš dojila neće ti trebat, ja konkretno koristim bočice, ne dojim i super su mi se pokazale Tomee Tippee, na Avent nije htijela ni pod razno al to ti opet zavisi od bebe do bebe, za dudu varalicu joj je svejedno sve duda iako ne duda baš previše samo kad ide spavat!
Ove sitnice toplomjer, škarice i slično sam uzela u Dm-u i da ti budem iskrena ni ne znam koja su marka neke najjeftinije i služe svrsi!
Od kremica ja koristim za guzu običnu iz apoteke koju oni sami rade dođe pol kile te kreme nekih 50 kn a za kupanje koristim Mustelu to mi je jedina veća investicija i zadovoljna sam!

e da izdajalicu sam imala Avent i super je ona mi je koristila prvih mjesec dana jer sam se morala izdajat al to ti možda nije loše posudit od koga da ne kupuješ jer ti ni ona možda ne bude trebala a baš nije jeftina, moju trenutno koristi Bablica user posted image i isto veli da je ok!

< Poruku je uredio ribica1 -- 17.5.2012 13:45:37 >


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deseto???
17.5.2012 13:44:04   
danery
ja nisam fan aventa,dosta im cure bočice na navoju ako dobro ne namjestiš pri zatvaranju....
a isprobala sam sve što sam dohvatila-tomme tippee,nuk,avent,nuby,babylove,jane,bebeconfort,ma ni sama ne znam....i na kraju najzadovoljnija širokim bočicama babylove iz dm-a....20 kn komplet bočica i duda,ima veličina,lako se peru i lijepo su oslikane....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deseto???
17.5.2012 13:45:51   
BUMBI
Ja sam boćice imala i Avent i NUk i oba dvoje mi je ok,a izdajalicu imam Avenotvu i isto sam bila zadvoljna.
Mislim da ću sad za 2 uzeti sve nuk,nekako mi ljepše izgledauser posted image
Mislim da ti je tu stvar ukusa i da presude koje ti bude ljepše.
Moja šogi ima od Tomy teppea(neznam kako se piše)

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deseto???
17.5.2012 13:51:05   
mamino zlateko
mi imamo nuk,jer su mi najljepse,i dudu i flasicu..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deseto???
17.5.2012 14:00:21   
svrcica
Mi smo u početku koristili Nukve bočice jer mi se čini da je malo sporiji protok, na Aventovoj mu je čak i na najmanjoj dudici bio prebrz, dude smo prije Aventove, sad imamo Nuk.... Ja sam izdajalicu koristila do 6 i pol mjeseci Aventovu i odlična je. Jako je nježna za razliku od Tommee Tippee (iako mi je ona odlično izvlačila bradavice).... Ali one su dosta skupe, pa je nemoj unaprijed kupovati. Uvijek ti muž može skočiti do dm-a i kupiti... user posted image

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset_o???
17.5.2012 14:20:15   
mala pcelica
da sam znala prije poroda sto sada znam,nebi vise nikada bacala pare ni na jednu marku,uzela bi najjeftiniju dudu i flasicu,ovako sam se samo nabacala para za raznorazne marke(više iz moje želje da sve isprobam) ,a ispostavilo se da na koju djete naučiš ta ti je dobra user posted image bar je kod nas bio takav slučaj

< Poruku je uredio mala pcelica -- 17.5.2012 14:21:43 >

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deseto???
17.5.2012 14:24:43   
lottta
Moj mališa ima bočice svih vrsta, ali hoće papati samo iz bočica marke Mam. Ima ih za kupiti u Mulleru i ja sam jako zadovoljna s njima jer se mogu rastaviti skroz i jako dobro i lako ih se može prati i sterilizirati. S Aventovim bočicama nisam nikako bila zadovoljna jer su curile na navoju.

I savjet ako ćete kupovati Nuk-ove bočice: U Mulleru su upola jeftinije. Vidjela sam da ista bočica (staklena) tamo košta 36 kn, a npr. u Sparu košta 75 kn.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset_o???
17.5.2012 14:30:14   
ruwenzor
stvarno nema potrebe unaprijed to kupovati, ja sam kupila 3 bočice i nisam ih nikad koristila jer dojim, tek kad smo uveli dohranu al je onda već bila prevelika za te bočice. isto s dudama, ne preporuča se dati bebi dudu do 6-8 tjedana starosti (opet, ako dojiš, ako ne možeš odmah)

dudu ima chiccovu, skroz gumiranu, jako ružnu al nema plastičan okvir pa kao ne može doći do deformiranja čeljusti, ta joj je noćna, a dnevna su nuk i avent, oboje ok, lijepi dizajni, njoj je svejedno

izdajalice mrzim, probala par, i mahaničkih i električnih, nijednu ne volim, sve mi trgaju bradavice i stvaraju žuljeve, grozno... ručno izdajanje rules user posted image

kremice su, bar po meni, nepotrebne za tak male bebe, N još uvijek (sad bude godinu dana) kupam u malo maslinovog ulja i kamilice, kosu perem s mustelom 1x tjedno, nakon bazena ju istuširam s mustelinim gelom, ne mažem ju s ničim (koristim platnene pelene, jedino kad idemo na izlet uzmem pampersice il tak nešt i dosta joj se zacrveni guza pa onda mažem sudocremom il mustelom)
za brisanje guze hippove vlažne maramice

za sunčanje daylong, nema kemije, za eventualne ubode insekata il slično kamagel

< Poruku je uredio ruwenzor -- 17.5.2012 14:32:40 >


_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset_o???
17.5.2012 14:42:39   
ucitelj
pozz i ja sam kako je 1. dugoocekivani bebac nabacala svega a pola mi nije trebalo
osobno sam rekla frendici da mi kupi mam set (u njem dobijes 2boce vlike 2 male 2 dude i vezicu i prsten za glodjanje) to je veliko pakiranje i do danas koristim samo te jer se super mogu rastaviti e ja sam izdajala ispocetka i koristila posudjenu pumpicu jer nisam htjela kupovat bezveze ako imas od ikog posudi izdajalicu a ovo boce i dude na koje naucis te ce i prihvatitit
od kozmtike mustelin sampon protiv tjemenica(ali ih isto ima) i od kupki sto sam dobila na ar (becutan,babylove,itd) vlazne maramice samo podnosi od molfixa kerema za guzu iz apoteke a nisam ga mazala kad se tek roodio po cijelom tijelu vec sam ga dugo kupala u vodi sa 1jusnom zlicom maslinova ulja i 2 mlijeka e sad sve ovisi o tebi sta ti se svidja al ako te iko pita sta trebas odmah kazuj tako da se ne trosis bezveze a dobijes 5isti takvi stvari

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset_o???
17.5.2012 17:33:11   
marinazg
mi imamo tommee tippee bocice i izdajalicu, dudu hoce samo od baby-nova,skarice za nokte i cesalj iz dm-a, jgl kremu za guzu i babylove pelene jer mi je od pampersica dobio osip.
najkorisnija stvar koju bi ti preporucila je pumpica za nos ona koja se prikljuci na usisavac meni je to fenomenalna stvarcica user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset_o???
17.5.2012 19:20:19   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: marinazg

mi imamo tommee tippee bocice i izdajalicu, dudu hoce samo od baby-nova,skarice za nokte i cesalj iz dm-a, jgl kremu za guzu i babylove pelene jer mi je od pampersica dobio osip.
najkorisnija stvar koju bi ti preporucila je pumpica za nos ona koja se prikljuci na usisavac meni je to fenomenalna stvarcica user posted image

daaaaaaaaaaaauser posted image ovo obavezno od prvog dana sto se kaze

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset_o???
18.5.2012 9:22:32   
Sunshine28
hvala svima na dogovorima user posted image
samo ste me malo zbunili sa tom pumpicom za nos, sta je to? cemu sluzi?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset___o???
18.5.2012 9:26:08   
danery
nosni aspirator,ide na usisavač....odlična stvar....evo pikčr....


i preporuka-ak imaš koga,nek ti kupi u mađi,tamo su oko 40-50 kn,a kod nas po ljeakrnama 180 i više

< Poruku je uredio danery -- 18.5.2012 9:29:09 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset___o???
18.5.2012 9:29:49   
danery
aaaaaaaaa,neće mi stavit sliku...-.utipkaj u google ariana nosni aspirator i naći ćeš....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset___o???
18.5.2012 10:12:23   
mala pcelica
taj aspirator je super,samo mi se cini malo preagresivan za skroz male bebe,jednom sam ga probala staviti sebi i totalno neugodan osjecaj kao da će mi izvuci sve unutrasnje djelove nosa van user posted image mislim da je ipak za početak bolja ona ručna pumpica za nosić,pa tek kad malo poraste onda taj aspirator...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset___o???
18.5.2012 11:35:29   
seraphyme
pčelice u pravu si, al nije lako posrkati balčije na tu ručnu. ja imam na baterije i sasvim je ok

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset___o???
18.5.2012 11:37:35   
mala pcelica
imam i ja na baterije i bolji je od ariane za skroz male bebe

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset___o???
18.5.2012 11:41:59   
seraphyme
men je ovaj super, ima ona tri nastavka različite veličine ovisno o dobi. valjda ću jednom naučit čedo da ispuhne nos samuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset___o???
19.5.2012 23:53:08   
mali_macic
ja sam jako zadovoljna svim babyloveovim proizvodima, pelen, vl. maramice, kremice, kupke, bocice, cuce itd itd.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset____o???
20.5.2012 0:13:37   
maryann01
mi koristimo Avent bočice jer dok je bio mali na nukovu nikad pojesti,pa sam prešla na Avent mada su mi nukove bočice ljepšeg dizajna i lijepo su oslikane,varalica imamo nekoliko i to avent i baby love kod kojih sisač ima isti oblik kao avent ali dvije koštaju oko 15 kn.od kozmetike koristimo sve što nam dođe pod ruku,ovisno o cijeni trenutno imamo genera šampon za kosu i baby love kupku za laku noć,za guzu sudocrem. izdajalicu sam imala chicco još od prvog djeteta i bila sam s njom uvijek prezadovoljna.Također sam vjerojatno isprobala sve vrste pelena i maramica i od nijednih mi ne dobije nikakav osip,tako da ponekad kupim baby love,nekad bebe iz konzuma,nekad pampers ako su na akciji itd.

< Poruku je uredio maryann01 -- 20.5.2012 0:17:46 >


_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset____o???
20.5.2012 9:40:44   
svrcica
Mi koristimo Nivea sos kremu za guzu i jedino se od toga ne crveni. Odlična mi je, a ne isušuje kao Sudocrem. Jel još netko koristi tu kremu?
Mi smo je prvo dobili na poklon i od onda je stalno koristim. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deset_o???
28.5.2012 8:27:21   
Melly
Bez pumpice za nos koja ide na usisivać nikuda... Potpisujem uvijek...

_____________________________

Melly
lavica 25.7.2008.
blizanac 15.6.2012.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deseto???
4.6.2012 17:06:56   
malena 35
pozdrav. evo da i ja dam svoje mišljenje user posted image
najbolje ti je što ti je većina njih preporučila kupiti samo 1 bočicu i neku nježnu kupku meni moji još uvijek koriste hipp al zato jer imaju dermatitis pa im je ona najbolja ali ponekad im kupim i iz oriflema ili u dm. cijena ti više ne znači nešto posebno u tom baby svijetu jer neće ni svaka beba isto. meni stariji mali nije htio nijednu osim aventove bočice i meni su stvarno bile ok imam i aventovu idajalicu (kupila jer nisam imala od koga posudit inače bi jer me je došla 550 kn ) a mlađi mali mi nije htio nijednu osim nukovih plastičnih bočica čak nije htio ni njihove staklene bočice nego samo plastične. uglavnom ne kupuj puno da ti ne bi na kraju samo prašinu skupljale a ti se pitala zašto pare dade.
i SRETNO user posted image

_____________________________

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto



(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Avent, Chicco, Nuk ili nesto deseto???
15.6.2012 15:25:49   
tenkic
Meni je frendica savjetovala ovako:
uzeti jednu baby brown bočicu i nan h1 formulu za bebu za kad se vratimo iz rodilišta ako bu panika s dojenjem i ako se beba neće htjeti umiriti da mogu nahraniti i umiriti bebicu i odspavati i odmoriti se. kaže da panika nastane tek kad se iz rodilišta dođe doma. a dalje treba pokušati nastaviti s dojenjem. i ako bude potrebno da će mi posuditi i izdajalicu (bar za prvu ruku) jer se ni to ne isplati kupovati budući da mnogima na kraju ne treba.
Bumo vidli kak bu to funkcioniralo uživo, teoretski ovako meni ima smisla.

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!