|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zašto joj je teško objasnit?
27.5.2010 17:25:02   
Njofra
Pitam se gdje je gluposti kraj, radi se o mojoj kčeri, pubertet je u pitanju ok, ali zašto se toliko iščuđava kad napravi neku glupost. Sad se maloprije kao igra s bratom i valjaju se po krevetu odjednom mali pada ali ona ga čvrsto drži za šaku i naravno mali zacvilio jer mu išćupala ruku skoro. Sad čekam i promatram hoče li sve biti ok. Umjesto da ga pustila jer nije krevet visok itd. sto razloga sad uveličavam ali stvarno trebala ga pustit. I išćuđava se kak se ja ljutim sad na nju, da nije ona kriva i bla bla. Nemože sve biti mirno. Evo sad mi je pokazao da ga bole sva četiri prstića, ali može ih savinut sva sreća.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zašto joj je teško objasnit?
27.5.2010 17:37:21   
Thea
Moja je godinu dana starija od tvoje pa me isto iznenadi koji put sa svojim glupostima.A kad joj počnem očitavati bukvicu gleda u mene blago telećim pogledom i okrene s očima...user posted image user posted image Meni tlak onda skoči na 220!!
Taj pubertet im dolazi sve ranije i ranije i sve gori su.. Ali sama sebi ponavljam da se smirim i da prvo izbrojim do 10 kad napravi glupost jer bi ju lako ispalila na Mars koliko me zna raspaliti...

user posted image


< Poruku je uredio Thea -- 27.5.2010 17:38:22 >


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zašto joj je teško objasnit?
27.5.2010 20:37:54   
MiniMama
ah njofra, i ti se cudis bezveze. soraju je hormoni, rastu joj sise, ili jos gore, jos ne rastu, proganjanju je odvratne kvazi frendice iz skole i svaki problem joj je velicine nebodera jer je NJEN. to su ti te godine. zbogom razume! trenutno si najveci neprijatelj svojoj kceri i tako ce potrajati jos koju godinu. dobrodosla u svijet u kojem se komunicira kolutanjem ocima, teskim uzdasima, lupanjem vratima, placem i psovkama za koje nemas pojma od koga je cula.

ja brojim do deset, uglavnom ne pomaze i cini mi se da sam sa svoje jadne 24 godine dobila prve sijede vlasi.
doduse, jako efikasnom mi se pokazala terapija pivom/vinom/jeger-kolom.

kako ide?  objasniš joj šta je krivo napravila i kada treci put zakoluta ocima i kaze a zaaakaaaj bas jaaaa... pošalješ je u sobu da se smiri i popiješ si pivce za živce.

preporuca se ne primjenjivati ovu terapiju cesce od 1-2 puta tjedno jer moze uzrokovati ostecenja jetre. i nikako primjenjivati terapiju ako znas da moras nekamo voziti.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zašto joj je teško objasnit?
28.5.2010 8:27:32   
Njofra
E baš tako Thea. To kaj si sad opisala. Uhhhh

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zašto joj je teško objasnit?
28.5.2010 8:28:13   
Njofra
doduse, jako efikasnom mi se pokazala terapija pivom/vinom/jeger-kolom.

e jesi me sad nasmijala.... a kad si nemam uvijek pri ruci...


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!