|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Titranje u trbuhu???
17.7.2009 12:05:10   
Bubu
Drage cure,
Malo sam se prepala jer cijelo jutro umjesto udaraca osjećam ubrzane titraje. Ne radi se o štucanju, ovo je nešto puno brže, recimo kao dahtanje pasa. Prekjučer sam bila na pregledu i sve je bilo u redu, sada sam u 32, tjednu..
Jel tko od vas osjetio nešto slično?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 12:09:52   
m600
svaki dan uz udarce osjetim titranje.... ne brini se to je normalno...beba se okreće...ne može ni stalno udaratiuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 12:11:11   
inna
sad ćeš sve manje osjetiti udarce jer beba nema mjesta, ali zato će te više gurati. Uf, odmah se sjetim svog mjehura i rebara user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 12:12:00   
Bubu
Da znam, ali ovo još nisam osjetila. Kao sitni, blagi i jako brzi udarci. Ne vjerujem da beba ima tako brze pokrete. I cijeli trbuh mi drhti..user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 12:13:22   
inna
možda te škaklja sa prstićima user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 12:15:40   
dominik
meni je i nakon poroda tak islo...mozda su tvoja crijeva u pitanju...jos sam se zezala sa curama da je netko ostao u trbuhuuser posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 12:43:31   
Bubu
Ma nisu crijeva. Baš se pomakne i onda počinje to titranje, baš kao da pšas dahće. Tom brzinom i tim intenzitetom. Nisu prstići, jače je od toga..

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 13:43:16   
twitty
otiđi kod ginekologa da ti on kaze da je sve ok,nemoj se muciti brigom

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 13:52:27   
natalijax
pa i meni tak bude al meni je to bas ugodno

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 15:25:41   
ivanaa
i ja sam to znala osjetiti..nije me brinulo

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
17.7.2009 15:27:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 15:29:05   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Često sam to osjećala pogotovo pred kraj trudnoće.


Također. S obzirom na količinu pozitivnih odgovora shvaćam da je to potpuno normalna pojava.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Titranje u trbuhu???
17.7.2009 17:49:23   
daisyboo
Tako je i meni bilo oko 35 tjedna,ne brini to je normalna pojava ali ako ce ti biti lakse i ako ces biti mirnija pitaj svoju doktoricu!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Titranje u trbuhu???
18.7.2009 0:10:19   
ivkica
Da .. i ja sam to osječala.. nisam samo sigurna od kada, ali osjećaj kao da se stresa cijelim tijelom ili kao da ga netko drma cijelog brzim i kratkim pokretima. Sječam se da sam si ja umišljala da mi djete doživljava epileptičke napadaje u trbuhu user posted image .. inače rodila sam zdravog dečka tako da.. ipak je to normalna pojava user posted image

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Titranje u trbuhu???
18.7.2009 15:05:17   
mama2B
Ja sam u 30-om tjednu i isto vec neko vrijeme osjecam takve titraje, ubrzane udarce. Ne znam sto je to, ali mozda beba sanja, pa u snu se pocne ritati tako. Ne znam, ja bi si to tako nekako objasnila. Jer znam da i odrasli, pa i ja sam znala tako nemirno spavat i ritat se, pa mozda i bebac isto tako.

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Titranje u trbuhu???
18.7.2009 15:42:15   
Bubu
Zato postoji forum!user posted image
Da vidiš da se to dešava i drugima i da je normalna pojava!user posted image

Hvala curke!!!

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Titranje u trbuhu???
18.7.2009 15:58:43   
mama2B
meni je ovo prva beba, pa se isto tako stalno pitam sto je ovo, sto je ono. Bas danas me tako izudarala, mislim osjetila sam to titranje i nista poslije toga. Pa sam pretpostavila da mozda sanja. A moja curica slatka. user posted image  Tko zna sto oni rade unutra!

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Titranje u trbuhu???
29.10.2018 0:01:52   
Anoniman
Drage mamedrago mi je da sam naisla na ovaj forum Jer upravo i mene muci ista situacija.U 37 tj trudnoce sam i ponekad osijecam titranje u trbuhu nesto slicno ko kad vam treperi kapak i slucno je i stucanju , dolazi u jednakim intervalima .Ne sijecam se kad je tocno pocelo mozda prije neka3 mj odprilike , nekad se desi 3 puta u danu a nekad 3 puta u tijednu .Doktor uvijek govori na pregledu da ne nalazi nikakve abnormalije i da je sve u redu.Za ta titranja ga nisam pitala jer sam imala osijecaj da ce me gledat ko zadnju glupacu jer do sad nikad nisam cula da neka trudnica spominje tako nesto.Bila sam uzasno zabrinuta , misla sam da mi bebac ima nekakve napadajeali sad kad vidim da nisam jedina kojoj se to desava puno mi je lakse , bebac dolazi za 2-3 tj nadam se da ce bit sve uredu

(Odgovor članu Bubu)
  Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!