|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sunčane naočale
29.4.2010 9:19:24   
tita
Zanima me da li vi koristite za vaše bebe ,djecu,i da li je uopče potrebno mučiti s time,mislim ipa k na mladje bebe....Vidim na nekim bebama već stavljaju te naočale,a jako su male(5-6mj.),mislim da je više mučenje ili neka moda!?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 9:22:40   
Bebys
boze sacuvaj...pa to je glupost...evo bas sam iskreno odgovorila...to je bolesno...ali svakakvih ljudi ima...no ovo je moje misljenje...

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 9:28:09   
Jack_Tequila
IZVORNA PORUKA: tita

Zanima me da li vi koristite za vaše bebe ,djecu,i da li je uopče potrebno mučiti s time,mislim ipa k na mladje bebe....Vidim na nekim bebama već stavljaju te naočale,a jako su male(5-6mj.),mislim da je više mučenje ili neka moda!?


A to ti je malo pomodno. Nemoj svoje dijete forsirati na tako što, pusti ga da mu se oči normalno razviju.

Ako već 'oćeš dijetu staviti kakove naočale, da znaš da svi već imaju guči, armani, dolče i kavana, kako li se već ti pederi zovu. Nećeš biti nimalo originalna sa takvim naočalama. Ti svom bebaču nabij naočale za varenje, takve ni'ko nema! E tad će biti pravi džek! user posted image


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 9:37:53   
MILLA
mi imamo kiko naočale...dobili za ročkas,,,ali smo ih stavili samo za slikanje. po meni je  to gupost i kvarenje očiju.... 

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Jack_Tequila)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
29.4.2010 9:38:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Jack_Tequila)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 9:41:30   
karoca
I ja cvrčak isto mojoj Mari lani kupila u dm-a tako po toj cijeni, pa ih stavila par puta i sad se Katarina igra s njima. Po meni tako maloj djeci (od5-6mj.kako navodiš) je čisto presuser posted image roditelja a nikakva potreba!!

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 12:36:16   
sig
ma molim te... naočale tako maloj djeci?? dovoljno je šeširić i suncobran!!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 12:41:02   
marija0
IZVORNA PORUKA: sig

ma molim te... naočale tako maloj djeci?? dovoljno je šeširić i suncobran!!!

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 12:43:34   
ninolina
ma molim te... naočale tako maloj djeci?? dovoljno je šeširić i suncobran!!!

potpisujem...malo previše sa 5-6 mj...moji su tek 3 god izrazili želju i to smo uzeli sa uv filterima koštale su točno znam 79 kn jer ih je izgubio nakon 2 danauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 12:48:44   
njanja
mi smo dobili za jana, ali on ih ne želi staviti sebi na lice, nego stavlja meni jer je naviknut da ja imam naočale...ne pada mi na pamet forsirat ga, ionako voli nositi kapice, to mu je dovoljno...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 12:49:53   
pako
ma daj to su gluposti tako malim bebama stavljati sunčane naočale. Moj P je sad u fazi "načaka" kako ih on zove, maznuo ih je sestrični i po cijele dane ih nosi i čim ide plesati traži ih stavi u glupira seuser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 12:50:06   
mala pcelica
bože sačuvaj!

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 13:36:54   
Viky
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Kada je bila mala imala je šiltericu i bila pod suncobranom u kolicima,a tek ove godine traži sunčane naočale. Kupila sam joj neke gumene(da se ne nabode) u dm-u,imaju UV filtere,a koštale su cca 30kn.

i ja sam takve kupila,ali samo zato što je ona željela.Mislim da je šilterica za njih dovoljna i što manje na sunce.

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 14:16:07   
tita
Baš si me nasmijao Jack,ne mislim nikako stavit mom bebaču,imat će on vremena za se kititi sam kad za to bude vrijeme!!!!a ko voli neka izvoli!!!!!

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 15:51:16   
CallamityJane
ja danas trazila u dm i nema uopste naocara za bebace a znam da je bilo
kakve su one iz TL?
ja opet smatram da treba i djecije oci zastiti od sunca, isto kao sto i za sebe necu uzeti neke bezveze naocale nego sa zastitom

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
29.4.2010 15:52:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 16:01:32   
CallamityJane
ma oticu posle do ovog drugog DM-a  ionako sam zaboravila spray za rascesljavanje , ali hvala cvrle u svakom slucajuuser posted image
Sada nam jos ostaje koje izabrati, neke smekerske ili neke curske user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 16:09:46   
Ladina mama
Ja pak mislim da bebine okice treba nekako zaštititi, bilo to šešrićem, suncobrančekom ili naočalama sa zaštitom protiv uv zračenja.
Ako ćemo na to gledati kao na pomodarstvo, onda možemo reći i da su šeširići pomodni, kako reče Đek dolče kavana i te gluposti...
No, mislim da prije 10 ili čak 12 mjeseca ne treba bubici stavljati očalice da se ne ozlijedi!!!!
Moja toliko škilji i srdi se na sunčeko da sam joj pokušala staviti one neke slatke fensi šmensi u dm-u (za 30ak kn), no jadna se skroz izbezumila. Dizala je glavu i silom htjela vidjeti kamo su nestale, a bile joj na nosu. Tad sam shvatila da je još premala.
Ipak, sjećam se da je moja nećakinjica s god dana na moru nosila male dječje sunčane očalice - je joj ih kupila u tl-u. I bila je predivna!

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 19:49:07   
BUMBIKA
Dino ima neke iz TL i voli ih nositi

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 19:52:33   
xxl
Moji ih obadvojca imaju.Patrik ih toliko gubi da ih kupujejm jednom tjedno,a Paolo ima jedne koje uglavnom gricka.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 20:52:10   
mišica 666
mislim da tako maloj djeci je vid u razvoju i ne bi trebali imati sunčane naočale pa zaboga ionako ih ne vodimo van u podne kad je najjače sunce.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sunčane naočale
29.4.2010 23:41:24   
CallamityJane
mi smo obisli danas i onaj drugi DM i nema, ne mogu vjerovati da su sve rasprodali user posted image
Na kraju smo kupili neke u TL, ali nismo ni stigli do kuce i vec ih je sredila, mislim da cu naci kakve sto su sa gumom da ih ne moze skinuti ili da one naocale za varenje sto je Jack spominjao da joj stavim user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sunčane naočale
30.4.2010 8:08:39   
Zvonki
Nisam za to, iako vidim da sve više djece ih ima. Kao prvo, naočale koje mi njima kupujemo su jeftine i sumnjam u njihovu kvalitetu. Tako da moguće da imaju više negativnih nego pozitivnih učinaka. Moje cure ih znaju imati, onako malo kao modni dodatak ali ne nose ih stalno. Vidjela sam u C&A da imaju slatke i puno su kvalitetnijeg materijala nego recimo u DM-u user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 30.4.2010 8:13:47 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sunčane naočale
30.4.2010 8:16:05   
danery
nisam za sunčane za djecu....
iako bi možda pomogle zaštititi dječje okice...ali što kaže zvonki,kvaliteta je upitna,a zaštita i korist još i više...
u vrtić znaju dovesti djecu sa sunčanima,pa to preraste ili u frajerisanjeili u traženje da ih teta čuva...
ili se izgube i polome u igri pa onda zlo i naopako....
po meni je bolje staviti djetetu kapicu,šeširić i sl....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sunčane naočale
30.4.2010 9:00:07   
curice
IZVORNA PORUKA: sig

ma molim te... naočale tako maloj djeci?? dovoljno je šeširić i suncobran!!!

prepisujem


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!