|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa r...
21.1.2013 11:59:08   
elven
http://www.index.hr/vijesti/clanak/pismo-nastavnice-prvasic-terorizira-cijelu-smjenu-i-vrijedja-rijecima-ubit-cu-te-smece-jedno-kurvo-/658203.aspx

........meni se čini da je ovo djete zlostavljano ili svjedoči svakodnevnom zlostavljanju....što vi mislite..... da ga treba udaljiti od druge djece to je neupitno...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrije...
21.1.2013 12:09:50   
danery
ja sam na badnjak bila sa malom na hitnoj i čekali smo 3 sata na red jer nije bilo sestara (tj.sve su držale jednog klinca koji se bacao,lomio po ambulanti i urlao na sav glas PUŠTAJ ME KRAVO JEDNA,UBIT ĆU TE)....kad je dijete izašlo,svi smo pozijevali jer se radilo o dječaku od kakve 4 godine,ako i toliko....nakon izlaska sa infuzije počeo je mlatiti oca šakama gdje je stigao i urlati UBIT ĆU TE....a tata onako mlako PA NEMOJ SINE user posted image

user posted image

onda drugi slučaj s posla,curica 5 godina,mama razbvedena,često mijenjala "prijatelje".....riiječnik djeteta baš baš explicitan....djeca su bježala od nje i tužakala da im ružno govori,za neke su riječi pitali što to znači,pa sam ju jednom pitala gdje je čula takve izraze,a mala kaže MA TO U NEKOM FILMU BILO.....
pomislia sam si kakve ti dijete filmove gledaš user posted image user posted image

uglavnom,grozno....djecu ne možeš odvojiti od toga potpuno....uvijek se nađe neki način da čuju takvo što....a roditeljima reći da mu se dijete tako izražava-mmda....ma nije istina,iznišljate,ne bi moje dijete nikad....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrije...
22.1.2013 8:07:58   
mišica 666
nisam za šibanje ali čini mi se da ovde jedna šiba prvenstveno materi pa onda i malom nebi loše došla a kad se malo smire onda razgovor i bome neka psihoterapija jer očito mali ima problema.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrije...
22.1.2013 8:23:55   
freelove
mene zanima kako takva djeca uopće dobe zeleno svijetlo od dječjeg psihologa i uspiju se upisati u školu....moja mala je sad prvašić i isto u razredu imaju curicu koja od prvog dana svakodnevno radi pomutnju na nastavi, svaki dan i svaki školski sat....i ja doma samo slušam- .... je napravila ovo, .... je napravila ono, .... me lupila, pojela mi je gumicu, poderala je učiteljici to i to....i čini se da tome nikad kraja....žao mi je i učiteljice, a i drugih klinaca. A roditelji očito nisu svijesni. Ja krivim roditelje.


_____________________________

peace&love

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrije...
22.1.2013 10:49:32   
seraphyme
to treba disciplinirati.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrije...
22.1.2013 10:59:29   
andydea
meni je to prestrašno....user posted image ..moja dijeca nikada nisu rekla prostu riječ...makar se nama i zna zalomiti pred njima...ali njima to nije palo na pamet...sve je to stvar odgoja i obitelji...ako se prema njemu tako odnose od rođenja ,jadno dijete ni ne zna drugačijeuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrije...
22.1.2013 11:22:34   
elven
A ne znam....ja i dalje imam dojam da je dijete istraumatizirano....svakako ga treba udaljiti od drugih i to pod hitno jer i sama doma imam curku koja čuda donosi iz vrtića i već mi je pun kufer takvih klinaca u kolektivu, ali ovo mi je preekstremno ponašanje jednog šestogodišnjaka da bi bila samo zločestoća....

Iskreno se nadam da će ga neko probati rehabilitirati, a majka... e tu nemam komentara.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrije...
22.1.2013 15:14:33   
Zvonki
Socijalna služba doma, prijava i sve ostalo. Ukoliko se u mjesec dana ne vidi ni mali pomak naprijed ispisala bi to dijete iz škole.
E sad, možda je grubo od žene koja ima troje djece ali ako netko, pa makar imao i 6 godina, zbog lošeg (namjerno neću reći nikakvog, jer i nikakav odgoj je bolji od ovakvog) odgoja maltretira drugu, pa i moju djecu (što je bio slučaj) onda neka se roditelji, sposobni kakvi jesu brinu za svoje dijete.
Žao mi takve dječice. ideš položiti vozački pa moraš na psiho test a danas svaki luđak ima djecu. Što je isto opasno kao loša vožnja autom. Ako ne i opasnije.....

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!