|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa probavom
15.11.2008 10:03:38   
Ruža
U zadnje vrijeme moj bebač ima problema sa probavom. Prije je stolica bila redovita poslje svakog podoja, a sad svaki drugi čak i treći dan što redovito onda završi i u nogavicama hlača.  Ne bi me to brinulo jer je dojena beba, ali vidim da se muči i pat kad ga ulovi, stenje, napinje se, njurga, a ništa od kakanja.user posted image
Probam mu nogice zgrčiti uz stomačić što trenutno pomogne ili izmasirati trbuščić uljem u smjeru kazaljke na satu, pa bar kojeg golupčića ispusti.  
Kako mu pomoći? Zna netko još koju metodu? Da probam s nekim čajem ili?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 10:10:15   
BUMBIKA
Mi smo isto imali takvih problema.Nije kakoa po 2-3 pa onda je,pa opet nije...Kasnije mu se opet vratilo u normalu.
Ja sam mu probala koji put i toplomjer staviti u guzu da vidim hoće li mu pomoći,al nemogu se sad sjetiti jel mu pomoglo,al mislim da nije...
Za čaj neznam,ja sad Dini znam kupiti Hippov za probavu,ali neznam od koliko je taj čaj mjeseci,nemam ga trenutno..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 10:15:51   
ninolina
Moja nije kakala i po 10 dana, nakraju nam je doktorica rekla sok ili kašicu od šljive i s tim smo regulirali probavu imala je 3 mjeseca . Toplomjer sam i ja znala staviti ali nije dobro jer im može stvoriti naviku pa će kakati samo uz njega. Koliko je tvoj bebi star?

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 10:46:07   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ninolina

Moja nije kakala i po 10 dana, nakraju nam je doktorica rekla sok ili kašicu od šljive i s tim smo regulirali probavu imala je 3 mjeseca . Toplomjer sam i ja znala staviti ali nije dobro jer im može stvoriti naviku pa će kakati samo uz njega. Koliko je tvoj bebi star?


Ima 2 mjeseca.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 19:19:17   
tiha
kupi hoppov caj za probavu....to moze a i pise gore od koliko ali mislimda to bebe mogu odma! moja mia je uvijek kakala svaki drugi dan sad u zadnjih 2-3 mj je pocela svaki dan! nije zabrinjavajuce ali daj mu caja neka ga pije!

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 19:55:37   
ninolina
Još je mali za kašice al trebao bi imati redovne stolice. Malo pripazi šta ti jedeš, al daj mu čaja mogu ga od 7 dana piti. Onaj od komorače je dobar za sve

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 20:04:26   
koka
Roko mi je kakao nakon svakog podoja dok Mila mi kaka svaki drugi dan i to jednom. dojena djeca znaju i do 10 dana ne kakati i to je normalno. Imaš hipov čaj koji bebe mogu piti za probavu.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 21:57:05   
njanja
IZVORNA PORUKA: ninolina

Moja nije kakala i po 10 dana, nakraju nam je doktorica rekla sok ili kašicu od šljive i s tim smo regulirali probavu imala je 3 mjeseca .
 o su i mojoj frendici preporučili, njen malac je kako 1 x u 5 dana....pa je počeo papati sa 4 mj kašice od kruške i šljive

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:02:50   
mirna
ruza jedan stari recept je jako slatki caj od kamilice, ali mislim da je marko ipak jos premali za to..

kao sto su cure kazale, dojene bebe mogu i do tjedan dana biti bez stolice. mislim da si napravila sve sto mzes. njegov probavni sustav se jos razvija.. neka djeca jednostavno od pocetka imaju vise problema sa stolicom kao druga..

Moj mis je u prvih 6 mjeseca zivota kakio kao grlica: i po nama je letjelo ako nismo pazili..user posted image  probleme je imao jedino nekoliko dana kad smo uvodili dohranu...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:04:18   
mirna
ruzo probaj ti konzumirati kompot od suhih sljiva.. sigurno ce i on iz mlijeka konzumirati malo toga. jedino pazi da ti ne dobijes trckalicu...user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:15:46   
tiha
mozes i kamilicu zasladiti ali natrenom ne secerom

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:16:03   
tiha
to brzo proradi a nemoze mu stetiti

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:16:24   
koka
pa ima onaj hippov čaj od kamilice, to sam i ja čula za slatku kamilicu.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:18:15   
mirna
IZVORNA PORUKA: tiha

mozes i kamilicu zasladiti ali natrenom ne secerom


nemoj natreen.. umjetni zasladjivaci su kancerogeni za starije a sto tek za bebe...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:18:18   
Ruža
Mirna to me i zbunjuje, jer je do sad kako kao grlica, bar 5 puta dnevno i onda najdnom takva promjena?user posted image
A ništa u svojoj prehrani nisam mjenjala. Probat ću ja večeras onaj sirup od smokava i šljiva popiti pa možda nešto preko mlijeka dobije.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:19:55   
koka

IZVORNA PORUKA: mirna

IZVORNA PORUKA: tiha

mozes i kamilicu zasladiti ali natrenom ne secerom


nemoj natreen.. umjetni zasladjivaci su kancerogeni za starije a sto tek za bebe...

to se i ja slažem, nipošto natren

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:20:30   
mirna
ruzo to je zbog toga jer mu je probavni sustav tek u razvoju. sve ce biti ok!user posted image

ili je tvoje mlijeko postalo zrijelije, pa se mora naviknuti...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:22:05   
Ruža
Hvala cure. Znači slatku kamilicu smije?
Ako ovo ne upali.


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Problemi sa probavom
15.11.2008 22:24:45   
mirna
mislim da mu od nekoliko zlicica slatke kamilice ne moze nista biti.. ali ipak je bolje da upali ovo preko tvog mlijeka. drzim figeuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Problemi sa probavom
17.11.2008 18:09:40   
Ruža
Cure probala sam ja popiti sirup pa ništa, danas sam uzela hipov čaj od kamilice i popio je, ali još uvijek ništa. A kad ga ulovi baš se siroče jako pati i plače, ne pomaže ni nosanje i maženje. user posted image
Koliko mu četo smijem davati taj čaj? Na kutiji piše samo količina, ali ne i koliko ga često davati. Jednom dnevno ili više? Zna netko od vas?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Problemi sa probavom
17.11.2008 18:31:41   
vjerae
postoji hippov čaj od kamilice komorača i anisa i jako je dobar za bebe od 2mj .a pošto dojiš ima u dm čaj za dojilje zelena je kutijica baby love

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!