|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
11.8.2008 7:09:01   
evanda
Dobro jutro svim mamama i trudnicama!
Hajde, molim vas vaša iskustva u nadopuni prehrane vitaminima...prvo tromjesečje sam trošila Prenatal, a sad mi apotekarka veli da za drugo tr. treba nešto jače poput Centruma....kupila, pa gledam kod kuće, a ono ima jako malo željeza ( trećinu od potrebnog dnevnog unosa)...pa ne znam ni sama što uzimati...kakva su vaša iskustva? Poz svima i unaprijed hvalauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
11.8.2008 7:35:47   
božica
Ja sam u prvpj trudnoći(2005)koristila prenatal poćela u 5mj to koristiti
a u drugoj (2007/2008)koristila sam pregnital isto negdje od 4 ili 5 mj. trudnoće



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
11.8.2008 9:49:04   
MILLA
odlična tema i mene interesira. pijem samo pregnatal,i zadovoljna sam ali sada več mislim da bih mogla još neku nadopunu. jedini vitamini koji su meni bili vitaminska bomba su supradyn. ne znam da li su isto tako dobra u trudnoči. uglavnom mislim da bi mi željezo i kalčcij sada dobro došlo.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
11.8.2008 9:56:41   
BruMa
Bok,cure!
Ja pijem prenatal,to mi je savjetovala doktorica,i još omega3 kiseline i magnezij(isto rekla doktorica).
Cijela apoteka!user posted image Treba to sve popit.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
11.8.2008 12:42:42   
troubled
i onda i sad pijem samo prenatal od natural wealth-a
i onda i sad sam prvo u apoteci temeljito ispregledala sastav na svim proizvodima....
(sve je to slično)
a kod ovog mi je najbolji omjer kvalitete i cijene user posted image

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
11.8.2008 12:59:15   
Dora04
Ja sam u prvoj trudnoći pila Prenatal od Natural Welta, a pila sam ga i do sad i sad  sam prešla na Centravit Prenatal sa Omega 3, iako mi je patronažna rekla da je Hippov prenatal dobar.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
11.8.2008 13:19:16   
irina
pozdrav, drage ovitaminizirane trudnice!

Početkom trudnoće koristih samo folic plus (do 12.tjedna), a kasnijih mjeseci, pa i dan danas (37.tjedan) prehranu nadopunjujem pregnitalom, a ponekad znam pijucnut i hipp sokić (okus mi dođe malo štekav, al o.k., pretrpi se). Krvna slika mi svakom pretragom bila/ostala odlična po riječima ginka, pa eto...user posted image user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
11.8.2008 23:30:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu irina)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
12.8.2008 9:15:35   
evanda
Puse svima, hvala vam na odgovorima!!!user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
21.8.2008 20:05:37   
Indy
i ja sam pila prenatal od natural wealtha i krvna slika mi je oslabila, sad pijem centrum i opet isto, doktorica mi je preporučila da uzimam po 2 tablete u jutro i navečeuser posted image neznam koliko je to dobro. no znam da sve te vitaminske nadopune bez obzira na cijenu i ime, imaj više manje isti sastav. zato preporučam bolju i kvalitetnu ishranu, za Fe ti je najbolje jesti jaja i sve tamno voće i povrćeuser posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Brisano sporočilo]
23.8.2008 1:00:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Indy)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
2.9.2008 10:20:38   
Maya_78
ja uzimam Elevit, kupila u Austriji, mislim da nema u RH
i dodatno još svako toliko C, Ca, Mg, Fe i Omega 3, naravno...


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
2.9.2008 11:22:10   
Vjeverica ST
ja uzimam Natal, Hippov sirup. S naglaskom na folnu kiselinu, željezo i kalcij..A ne svašta, kao npr. kod Prenatala. To mi je ginekolog preporučio, jer kaže - trudnice ga bolje podnose user posted image

(Odgovor članu Maya_78)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
2.9.2008 22:09:17   
koka
Ja sam koristila prenatal i za prvu i drugu trudnoću, i sad ga pijem jer mi je ostalo, piše da je za dojilje isto. A folnu kiselinu sam počela piti kad smo odlučili da idemo na user posted image . Znači mjesecima unaprijed, mislim da ne može naškodit. I pila sam cijelo cijelo prvo tromjesečje.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
16.9.2008 15:30:18   
DAVORKA NA
hello.ja pijem prenatal od twinlaba i krvna slika mi je odlična,malo je skuplji ali je dostatan za 2 mjeseca.user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
17.9.2008 12:55:05   
ivkica
Ja sam planirala kad bi htjela zatrudnit i počela piti folnu kiselinu 3 mjeseca prije, a taj mjesec kad smo se "potrudili" user posted image  sam počela piti i pregnital. Radila sam kontrolu krvne slike i nalazi su mi bolji nego ikad prije trudnoće. A mislim da nije niti preskup.. ispadne nešto više od kunu po tableti user posted image

(Odgovor članu DAVORKA NA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
21.9.2008 19:19:34   
anam
Ja koristim od početka trudnoće Pre-natal od Twinlaba i jako sam zadovoljna sa tim, uz to pijem šumeće tablete magnezij i mislim da je to dovoljno, a trudna sam 4mj.user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
23.9.2008 13:13:37   
mami76
Ja sam prije trudnoće oko 7 mjeseci pila Centrum amterna, zatim mjesec-dva prije trudnoće pila folic plus i nastavila u trudnoći(koja je nažalost završila spontanima prije 2 mjeseca). Nastavila sam piti folic dok ga nisam potrošila, jer mi je ostalo od trudnoće. Sada pijem pregnital koji ću početi kombinirati sa folacinom jer za 2 mjeseca planiram ponovno zatrudnjeti. Mislite li da je ok što to uzimam a nisam trudna ?

(Odgovor članu anam)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
24.9.2008 15:36:12   
anam
Ne može ti ništa biti što si nastavila uzimati tj piti tablete.
Ja sam i prije trudnoće pila pre-natal zato sam i brže zatrudnila jer sam imala sve vitamine u toj kapsuli koje se preporučavaju i prije trudnoće.


(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
28.1.2009 15:19:28   
leky
ja sam u početku pila folan,  a sada, 4. mjesec, prenatal.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
28.1.2009 21:14:02   
bubac 1
ja sam prije trudnoće pila folacin ( folna kiselina ) i pregnital. to sam nastavila i u trudnoći sada sam trudna 23 tjedna

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
31.1.2009 19:44:31   
ROZI
Pijem Omega3 i Prenatal.

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
2.2.2009 11:12:39   
suton
bog cure

trnutno pijem prenetal i ferum lek za željezo jer mi je jako nisko

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
2.2.2009 11:21:50   
josie23
ja sam u 4.mjesecu i pijem samo Mg300.Dr mi rekla da Prenatal ima metala i nebi preporucila piti.Krvna slika mi je tad bila uredna.Rekla ako bude kasnije doslo do anemije da ce dodati željezo i folacin, da je to dosta.Eventualno još vitamin D(kapi).Ovih dana idem ponovno vaditi krv pa cemo vidjeti.   

(Odgovor članu suton)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
4.2.2009 21:45:41   
scarlet
Ja već mjesecima pijem jedan novi proizvod, tek je stigao kod nas ali na Oprah show je jedanput dr. Oz govorio o njemu. Zove se Mangosteen juice, sadrži u sebi mangosteen( nekakva voćka koja je najjači antioksidans ), zeleni čaj, alou veru i sve vitamine i minerale iz voća i povrća (sadrži i folnu kiselinu). U tekućem je stanju i pije se ujutro nakon doručka doza od 60 ml ( ja popijem ujutro 30ml i navečer 30ml ). Moram priznati da sam zadovoljna, krvna slika mi je super, zadnji put se ginekologica čudila što mi je željezo 20 obično je trudnicama puno niži.user posted image
http://www.vemmaeurope.com   evo i internet adrese

(Odgovor članu josie23)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!