|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pregledi, testovi,... nakon missed ab.
7.7.2017 20:31:32   
Marina2x
Pozdravljam sve, nova sam na forumu....

Zanimaju me iskustva žena koje su imale missed ab :-( Imala sam ga nedavno,nakon čega je uslijedila kiretaza. Kako sam na nekoliko mjesta vidjela da je tisuću razloga od kojih je jedan i infekcija, zanima me koje ste pretrage radile prije planiranja iduće trudnoće. Ići ću uskoro gin. pa da znam što tražiti.

Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pregledi, testovi,... nakon missed ab.
10.7.2017 12:10:48   
PinkyFunkyBirdy
Kao prvo žao mi je što si doživjela missed abortion. user posted image
Kao drugo, najbolje je da napraviš cervikalne briseve (to su testovi na na klamidiju, mikroplazmau i ureaplazmu te aerobne i anaerobne bakterije) i naravno PAPA test da nebi bilo nekih promjena na grliću maternice, ali vjerujem da će te na to ionako poslati tvoj ginić. Možeš još tražiti da ti provjere spolne hormone i hormone štitnjače (AMH, FSH, LH, E2, PRL, TSH, T3, T4, testosteron, te progesteron (21 dan ciklusa, ili 7 dana nakon ovulacije)).
Ono što ćeš morati vjerojatno sama ganjati (jer šalju na tu pretragu tek nakon 3 miss.ab.) je test na trombofiliju (osobno ti preporučam ako imaš u obitelji problem s istim jer ako postoji i kod tebe onda ne dolazi dovoljno krvi do ploda pa odumire).
No, najvjerojatnije je u pitanju neka kromosomska greška koju nisi mogla predvidjeti niti spriječiti pa je tvoje tijelo samo skužilo da nešto nije ok i da plod neće uspjeti pa ga je došlo do odbacivanja.
Još jednom žao mi je i ako sam nešto zaboravila navesti valjda će me neka ženica dopuniti.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Marina2x)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!