|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - siječanj 2017.
9.1.2017 14:19:48   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image Leilani - 09.01.
user posted image belina - 18.01.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
9.1.2017 15:32:18   
PinkyFunkyBirdy
Oprostite curke što tako kasno kreiram listu, ali stvarno nisam bila u prilici ranije. user posted image
Najprije sam otišla na GO i za to vrijeme je većina rodbine imala probavne probleme, M je dobio konjuktivitis i kad smo se trebali vratiti u Zg MM dobio gripu, a M je na staru godinu dobio tempicu pa sam mislila da je i kod njega krenula gripa, no na kraju ipak nije. Imao mi je tempicu tjedan dana pa nisam išla na posao, ali nismo uspjeli otkriti zbog čega. Sumnjam na zubiće jer pedica isto ništa nije otkrila. user posted image Za doček Nove su moji bubani dečki spavali, a ja sam sama sebi čestitala. user posted image
Moja vještica je došla prema očekivanjima pa vjerujem da ovaj mjesec još ne odbrojavam, a za sljedeći ćemo vidjeti. user posted image

Drage trudnice Perlice , daxy i Lourdess grlim vas puno i mazim buše! Budem sutra provirila malo na vašu temu da vidim detalje kako napreduju bebuške (danas neću stići). user posted image

Hajdi, jako mi je žao da nisam stigla na vrijeme dodati i tvoj datum na listu, no drago mi je da ste krenuli u postupak i držim fige da sve bude savršeno i da nam javiš čim prije da si ponosna user posted image !

Belina, draga i ti nam se pripremaš za postupak! Jooooj navijam na najjače da nam odmah budeš trudnica! user posted image user posted image user posted image

Papučice, upregni muža da te grije na tako niskoj temperaturi. user posted image

Leilani, držim fige da user posted image ne dođe sljedećih godinu dana! user posted image user posted image user posted image

Tintin dal si vadila TSH? Držim fige za super nalaz! user posted image user posted image user posted image

Mali andeo grlim puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Oooo hipo, pa mogla bi nam i ti ubrzo na listu. user posted image

Snjeguljice, kako si nam ti? Kako tvoji kikači? user posted image

Ne znam dal sam sve spomenula. Ako nisam nemojte zamjeriti, ali imam na poslu puno zaostataka pa ne stižem ništa napraviti kako spada.
Grlim puno sve po redu pa se pišemo više sutra! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
9.1.2017 18:50:09   
belina
Ooo Pinky zeno pa koje tebe nevolje snađu! A jadna ti, a i tvoj mali miš M. Stvarno se sve na njega nakacilo posljednje vrijeme. I još i TM za ne falit!!! Mogu mislit kako ti je, stalno rastrgana između jednog i drugog i sad još posla! NadAm se da si bar za Novu godinu sebi čestitala s nečim žestokim user posted image jel ti M sad krenuo u Vrtic ili?
A za listu ćemo lako, pisale tamo ili vamo svejedno!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
9.1.2017 20:48:11   
hipo
Drage trudilice sretno u sijecnju!!!

Pinky bas vas je snaslo. Jesu decki sad vec dobro? Ova sezona je bome gadna, ne znam da nekog nije pokosila bar jedna viroza.

Moja vjestica je bila mrsava,jedva tri dana, onda jos dva nekog mrljanja. Nije nista bolilo. Moze tako i drugi putuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
9.1.2017 22:38:29   
Hajdi
Pinky ja smotana nisam ni vidjela odbrojavanje za siječanj, navikla se pisati u prosinac pa tako i nastavila user posted image
Baš mi je žao da su vas snašle sve te nevolje, ali ajde nije ništa strašno.. sve je to prolazno hvala Bogu, izdrži se!
Ne brini za mene i listu, ja sam već na novom odbrojavanju user posted image

Puno sreće svim trudilicama u siječnju!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
10.1.2017 7:46:46   
tintin
Jutro cure,
jutros opet minus, ledeno, blaženo lito, mrzim ovo smrzavanje.
Perlice da nisam ovaj put zeznula i prekinula terapiju, i dalje je pijem dok god dr ne kaže da ne tribam, vrime leti, već si u 19 tj., mazi trbuščić, i uzivaj draga, veliki zagrljaj user posted image
Daxy draga u ponediljak je tvoj pregled?, joj kako to sve brzo prolazi, ka da ste jučer zatrudnile, uzivaj draga i veliki zagrljajuser posted image
Lourdess user posted image
Pinky draga napokon si nam se vratila, joj šta te sve snadje, nadam se da je sad sve iza tebe, jučer sam izvadila tsh pa neznam kad će nalaz, vidit ću ovih dana. user posted image
Belina draga jeli sve ok sa hormonima, malo sam u zaostatku pa neznam jesam li sta propustilauser posted image
Leilani user posted image
Papučice user posted image
HAjdi draga sretno danas na ultarzvuku i neka sve lipo ide svojim tokom, javi user posted image
Nadam se da nisam koga zaboravila

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
10.1.2017 8:31:15   
perlica55
Cure moje drage nek vam novo odbrojavanje u 2017. donese
puno pozitivnih testića user posted image user posted image user posted image user posted image
Sretno svima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
10.1.2017 8:42:47   
Leilani
Jutro! Napokon sunceko kod nas iako je hladno ali, ono sivilo me ubije.

tintin nadam se da ce ti nalaz tsh biti najbolji moguci user posted image

hajdi cekamo te s dobrim vijestima, sretno.

pinky a bas mi je zao, stalno se nesto zakaci na tvog M user posted image nadam se da ste sad svi dobro i da ce u novoj biti bolje.

Evo moja user posted image stize pomalo... user posted image

Zelim nam svima srecu u ovoj godini user posted image i puno user posted image user posted image i user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
10.1.2017 9:02:26   
Hajdi
Jutro!
Evo mene u čekaonici za uzv, javim kasnije stanje.
Tintin ako si krv vadila na nuklearnoj nalaz je sutradan od 11-13h, ali vjerojatno nisi tamo jer tamo svakome kažu kad je nalaz. U drugim labosima su druge referentne vrijednosti pa je meni draže tamo.
Je, hladno je i dalje žestoko -3 jutros. Moramo hodati naokolo kao pingvinići user posted image

Leilani žao mi je ako tvoja user posted image dolazi.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
10.1.2017 9:11:25   
belina
Jutro evo moj Mob kaze da je -3. Tintin slažem se s tobom, jedva čekam ljeto. Ja sam bas ljetni tip. Užasno sam zimogrozna, ali volim bit vani tako da sam unatoč hladnoći dosta vani. Kad stojim duže doma ucrvam se. Nadam se da će ti tsh bit dobar. Hormone tj. Samo progesteron ću pokupit danas ako stignem, a briseve sutra.
Leilani user posted image a daaJ! Šta ćete sad?
Hipo Nek takva bude svaka user posted image !!
Hajdi sretno na uzv i javi stanje!
Daxy javi i nama ode stanje nakon pregleda da čujemo kako su twinsici!sretno!
Perlice rijeci ti se pozlatile!
Lourdess kakvo je stanje s tobom? Ima li trudničkih mučnina i tegoba?
Papučice draga, jel vas zameo snijeg?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
10.1.2017 11:53:52   
PinkyFunkyBirdy
Draga belina, da baš nas je svašta snašlo, ali srećom pa je iza nas. M je opet u vrtiću. Baš sam jučer opet provjeravala zubiće M i vidim da su mu čak 2 izašla tako da sam si potvrdila sumnju i stvarno je imao tempicu zbog toga. user posted image Još jedan mora izaći i onda smo mirni par godina dok ne počnu ispadati. user posted image
Za Novu godinu nisam pila žestoko već sok. Ipak sam imala dva bolesnika pa sam morala ostati prisebna da se mogu brinuti za njih. user posted image
Navijam za dobre nalaze! user posted image user posted image user posted image

Hipo, stvarno su svi oko nas bolesni. Ne znam što je to ove zime, ali stvarno ne pamtim kad je toliko ljudi bilo bolesno. user posted image

Hajdi, samo hrabro. Vidim da si jaka i da to sve stojički podnosiš. Kad ti bude teško samo razmišljaj o cilju user posted image i sve ovo bockanje i sve što treba pregrmiti će izgledati puno blaže. user posted image Čekamo vijesti s UZV. user posted image

Tintin i ja ne volim smrzavanje. Volim gledati snijeg kako pada, ali samo ako sam negdje na toplom i gledam ga kroz prozor. user posted image
Vibram i dalje za dobar nalaz! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Perlice, dal je i tebi tako brzo preletilo tih 19 tjedana kao nama? Eto, već je pola iza tebe. Vjerujem da jedva čekaš kad ćeš se maziti sa svojom malom ljepoticom. user posted image

Leilani, baš mi je žao. user posted image Držim fige da čim prije ugledaš te dvije slatke crtice! user posted image

Ja sam vam nekako umorna. To je zbog povratka na posao i ranog ustajanja. Inače sam velika spavalica i da mogu valjda bi svaki dan do podne spavala. user posted image Super mi je to što i M voli malo duže odspavati za vikende i kad smo doma. Jučer je plakao kad sam ga ostavljala u vrtiću, a kad sam ga poslije pokupila cijelu večer me nije prestajao grliti i stiskati. Moja mazica. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
10.1.2017 12:41:27   
tintin
Leilani žao mi je sto user posted image stiže,
Evo i moja stiže, ionako nisam na listi, ali mogu objavit da stiže, više srice drugi put.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
10.1.2017 14:12:43   
Leilani
tintin zao mi je, a eto isti dan su nam odlucile doci user posted image , moja je evo bas krenula onak zaprav...user posted image

belina nadam se da ti je progesteron dobar user posted image A mi? Nista za sad necemo, za tjedan dana krecemo opet u akciju i to obavezno s trakicama user posted image

pinky ja isto volim snijeg samo kroz prozor user posted image i na slikama ili ako sam negdje na skijanu, sto nisam nikad user posted image
Nadam se draga da ces ubrzo povratiti energiju i biti u punom naponu snage.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
10.1.2017 18:59:21   
Hajdi
Cure, evo mene tek sad s izvještajem, endo 5 mm, desno 3*10 mm a lijevo 4*11 mm i valjda još nešto manjih.
Dobila sam još jednu bockalicu Bemfola 150 iu. Sad definitivno idem kod njih na bockanje jer to mi je previše za izvesti na poslu.
U četvrtak sam opet na uzv pa ćemo vidjeti razvoj situacije. Iskreno nemam pojma jel ovo ok ili nije, pretpostavljam da je zadovoljavajuće, dr. nije ništa komentirao.

Vidim da se skoro sve smrzavate, ni meni nije ugodna ova hladnoća.
Belina tako i ja, ne mogu dugo biti u zatvorenom, volim biti na svježem zraku. Nadam se da će hormoni i brisevi biti dobri user posted image

Tintin, Leilani žao mi je da su vaše user posted image stigle user posted image . Neka drugi put bude više sreće!

Pinky i meni ujutro uvijek fali sna, mislim da to ima veze s mojim niskim tlakom. Uživaj sa svojom mazicom user posted image . Neka su mu izbili zubići, pa ste mirni neko vrijeme.

Hipo super za tvoju mršavu user posted image , neka tako i ostane user posted image


< Poruku je uredio Hajdi -- 10.1.2017 19:02:32 >

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 8:11:36   
tintin
Jutro cure, samo ću reći bbrrrrrrrr
Hajdi pa super reagiraš, imaš folikula, bit će to odlično, drzim fige za dalje, sretno.
Moj TSH 1,01 user posted image posli ću javit dr pa ćemo vjerojatno krenit s terapijom, javim vam sve.
user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 8:42:48   
Hajdi
Tintin odlično, tsh je kako treba biti user posted image user posted image
Sad možeš već sljedeći ciklus u postupak user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 9:06:40   
tintin
Hajdi draga ne idem ti ja još u postupak, nisam još ni na konzultacijama bila, niti sam zvala, tek sam u pokušavanju ovako, maloprije sam se čula s doktoricom, rekla je kad dobijem m da se javim i da ćemo krenit s terapijom za trudnocu, ovako prirodno uz terapiju, javim o kojoj se terapiji radi, i dalje moram piti tsh ali jednu tabletu na dan 25 mg, m je jučer počela smedjarit pa sam napisala da stiže ali je stalo, pa će vjerojatno do petka pravo krenit.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 10:11:38   
belina
Ooo pa samo lijepe vijesti jutros na RR! Hajdi meni to zvuci odlično! Jedva čekam kako će to sve ispast!!!
Tintin user posted image za tsh, odlično!!! Javi za terapiju šta si dobila! Nadam se da će uz terapiju upalit i bez postupka!! Sretno!
Leilani vi nastavljate uz trakice? Imaš neki plan do kad ili? Mada se svi nadamo da ćeš uz točno određeni dan O uspit prirodno.!!
Cure jeste li se smrzle?? Ja sam jutros bila vadit krv za krvnu grupu i AMH. Danas ću skupit nalaze briseva jer mi je danas gotov i HIV pA ću zajedno. Progesteron još nisam skupila nego ću ga skupit kad budem išla po nalaz AMH-a. Valjda neću pozaboravljao te nalaze, i ovako sve stavljam u podsjetnik na Mob.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 10:32:39   
anandi
Jutro curke, evo i mene da zazelim sretan mjesec, puno user posted image i dobre nalaze.

tintin user posted image user posted image za tsh, evo i ja sam ga skunula na 1,5 sa cijelom tbl letroxa. Drzim fige da se iznenadis user posted image

Hajdi znaci ti si nam u postupku, hajde neka je sa srecom user posted image i zapamti nije bitna kolicina nego kvaliteta. Po meni mislim da fino sve ide svojim tokom. Eto tu sam ako te bude sta zanimalo oko samog postupka.

curke zao mi je zbog user posted image da vas od iduceg mjeseca zaobiduuser posted image

Samo sam brzinski preletila i nemojte zamjerit sto ne spomenu svaku ponaosob. Znate da ste mi sve u mislima i da vas sve redom vucem za nosice.
Mene nije bilo neko vrijeme, malo sam uhvatila virus a i mm je bio slobodna 10-tak dana pa sam s njim cijelo vrijeme

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 10:50:12   
belina
Anandi pa i vidimo da te nema! Neka si ti nama sad dobro i Nek si se izgustala s TM a za drugo ćemo lako! Čuvaj se!

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 11:46:47   
tintin
Hvala cure user posted image
Stigla m, sutra ujutro idem po terapiju, e da i novost je da se mm zainteresira, reka je da cemo još ovako pokušavat 2 mjeseca pa da cemo vidit šta dalje user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 16:17:46   
PinkyFunkyBirdy
Bokić! user posted image Meni danas bila neka gužva pa nikako da dođem na RR.

Najprije da kažem mojoj dragoj tintin BRAVO za TSH! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sad dobiš neku terapijicu (vjerojatno Klomiće) i brzo ćeš nam biti okruglica. user posted image I, da, bravo za TM koji je napokon spreman za daljnji korak. user posted image

Draga Leilani, baš sam jučer išla baciti pogled na podatke koje ste davale o zatrudnjivanju i vidim da će vama na ljeto biti 3 g. što se trudite. user posted image Oprosti što se miješam, ali mislim da vas nešto ozbiljno zeza (koliko se sjećam nisi ništa pisala dal ste nešto otkrili) i da ćete trebati MPO vode. user posted image Znam da se brineš zbog stimulacije i candide, ali mislim da će to biti nužno zlo. user posted image

Hajdi, super za dobar UZV! user posted image user posted image user posted image Držim fige da jajčeka nastave tako lijepo napredovati! user posted image

Belina, svaka čast ako se ne pogubiš po tim svim nalazima - mene si pogubila u opisivanju što sve rješavaš. user posted image user posted image Kako napreduje namještanje? Dal je sve gotovo? Nisi već dugo ništa pisala o tome pa da pitam. user posted image

Anandi dal raste buša? Mazi ju. user posted image

Još malo pa brišem s posla. Ujutro me M zezne jer nikako se ne može razbuditi pa dolazim sve kasnije svaki dan. Pokušavam ga staviti spavat svaku večer malo ranije no navikao je ići kasnije pa nam treba malo vremena dok se priviknemo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 16:23:15   
Leilani
hajdi meni se cini da je dobar i endo i folikulici. Ma bit ce to super user posted image velim ja opet tebi, imam osjecaj da ce kod tebe iz prve user posted image A kako se ti osjecas psihicki?

belina iskreno nemam pojma do kad cemo tako. Jos nismo odustali pogotovo nakon boljeg spermiograma pa cemo nastaviti user posted image znas da se grozim stimulacija, a ako ne bude bas islo tako onda bih ja vrlo rado nestimulirani, ali to kad odem na konzultacije cu vidjeti u dogovoru, samo se nadam nekom strucnom ginu. Hvala na lijepim zeljama user posted image


tintin odlicno za tsh, od srca vam zelim da u roku od 2 mj ostanes trudna pa da ne moras na mpo. user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 16:43:59   
belina
Pinky zeno to ja samo naglas tu razmišljam pa ne trebaš ti ni razumijet user posted image sve je pod kontrolom, osim šta sam zaboravila otic danas po nalaze!!!!hahahahaah. Šta se tiče namještanja; ima još stvari koje nismo završili pogotovo u dječjoj sobi. Al trenutačno ništa ne radimo po tom pitanju hehehe valjda smo se toliko zasitili!
Leilani ti imaš svoj tempo i to je ok. Kad budeš na nekakvim konzultacijama mogla bi pitat za neki prirodnjak pa probat. A ja se stvarno nadam da će ti uspjet!

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
11.1.2017 22:00:02   
daxy
Večer. user posted image

I trudilice mi se raspisale.
Pa kako da vas sve upratim na toliko tema?

pinky draga,neka tebe nazad!
Valjda će se sve smiriti sada. Baš ti se zaredalo!

tintin da,jedva čekam ponedjeljak. I tad ću biti 18+1.
Vrijeme leti i još dva tjedna od pregleda pa sam na pola puta.
Žao mi je zbog user posted image . Javi koja je terapija. Svi jedva čekamo. user posted image
Drago mi je da se TM zainteresirao!

Leilani žao mi je zbog user posted image . user posted image
Slažem se s Pinky da bi trebali razmislit malo o tome što dalje.

belina nam je sva u nalazima! user posted image user posted image
Još maloooo! Navijam za tebe!

Hajdi ma stanje je fenomenalno! user posted image user posted image
Samo nek folikuli tako ravnomjerno nastave rasti! user posted image
Htjela sam ti napisati da ne brineš zbog zraka u šprici. Ništa se neće dogoditi i bezopasno je.
Čak ni da se mjehur zraka ubrizga direktno u venu ne bi se ništa dogodilo. user posted image
Drago mi je da si sebi olakšala posao i da ćeš injekcije primati u ambulanti. Kad već možeš što da ne. user posted image
Puno sreće ti želim! user posted image user posted image

Pozdravljam vas drage moje. Sutra ću bacit malo prašine. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!