|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - prosinac 2016.
27.11.2016 0:40:35   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image Hajdi - 09.12.
user posted image Leilani - 09.12.
user posted image tintin - 16.12.
user posted image mali andeo - 17.12.
user posted image belina - 19.12.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 31.12. ?

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
27.11.2016 14:54:55   
Hajdi
Cure,
Sretno na bilo i ovaj i iduće mjesece ako sad ne uspijemo user posted image user posted image
Da barem jedna zasja na ovoj listi u prosincu user posted image
Bitno je da nađemo snage, da se trudimo i dalje do svog cilja user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
27.11.2016 16:51:06   
hipo
Drae trudilice zelim vam puno srece ovaj mjesec!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
27.11.2016 19:41:43   
daxy
Sretno svima u mjesecu darivanja! user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja vam želim najljepši poklon ispod bora. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam toliko sretna da mogu stavit ove gifove. user posted image

Malo trudničke prašine za moje najdraže trudilice...

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
27.11.2016 21:54:18   
daxy
Evo i na ovoj temi da poželim Lourdess sreću sutra na UZVu! user posted image user posted image user posted image
Jedva čekam da se javiš sutra! user posted image user posted image user posted image


Hajdi draga,da ti odgovorim ovdje.
Na Rodi za prvih 5 objava (ako se ne varam) moraš čekati da ih moderator odobri.
Tek kad ih on pročita i odobri one su vidljive na forumu.
Zbog toga se registriraj ranije i objavi te postove.
Kad netko poklanja ljekove moraš bit brza.

Laku noć, curke!

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
27.11.2016 22:45:15   
Kazimira
Sretnoooo cureeeee!!!!!!! 💜💙💚💛💚💙💜💙💚💛💚💙💜💙💛💛💛💚💙💜💜💙💚💛


_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 7:26:09   
tintin
Sretno cure drage user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 8:43:16   
anandi
Sretnoooooo user posted image user posted image da pljuste user posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 14:17:22   
belina
Sretno svima u prosincu!!! Lourdess javi nam šta je bilo! Sretno!

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 15:21:41   
PinkyFunkyBirdy
Hej curke! Ja pokušavam riješiti obaveze koje su se skupile dok sam bila na BO pa nikako napisati koju rečenicu na RR.
Nadam se da ste mi dobro i da se akcija kako bi Božić bio što ljepše proslavljen. user posted image

Lourdess javi dojmove s pregleda. user posted image Držim fige da je sve baš savršeno! user posted image user posted image user posted image

Draga daxy, baš nam treba te prašine - nek se sve praši. user posted image Hvala i svim ostalim navijačicama. user posted image

Moj M je bolje iako se svaki dan par puta žali da ga brada buba. Srce moje malo. Idemo u četvrtak na vađenje konaca. Super to još sve podnosi, ali stalno mu držim flasterić preko rane kako nebi dirao konce. Došao je u tu fazu da se stalno nekud penje i vjerujem da ćemo sad stalno imati modrice. Ma, sve će to zarasti samo da nije ništa gore ... ali da su mamini živci na iglama - to izgleda ne mogu izbjeći o kakvoj god je ozljedi riječ. user posted image
Kod mene su se opet pojavili prištići po licu i iscjedak se počeo pojačavati i rastezati. No, još sise ne daju nikakvu naznaku pa se nadam da imam još koji dan fore jer taman mi se MM razbolio, a koliko ga znam ništa od akcije kad je bolestan. user posted image Koja je ono od vas nudila svog muža (da imam u rezervi)? user posted image user posted image user posted image
I strah me da su mi LH trakice možda ipak preosjetljive. user posted image Sinoć sam pišnula jednu i već je druga crtica poprilično tamna, a znam da O još nije toliko blizu. Nadam se da neću sad dva tjedna imati pozitivnu LH trakicu. user posted image (Za one koje ne znaju moju situaciju - imam PCOS i moj LH je uvijek malo povišen pa mi je bolje koristiti manje osjetljive trakice kako bi ulovila samo taj jedan do dva dana kad je LH stvarno najviši jer tek onda nastupa O). Ah... bilo mi je bitno kupiti osjetljive testove na trudnoću (10 jedinica) pa nisam previše obraćala pažnju da su i LH dosta osjetljivi (20 jedinica). user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 15:57:27   
LourdessPadme
Evo da se javim na brzinu ,imamo gv u maternici ,dobila sam slikicu s uvz evo se jos tresem od srece

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 16:03:16   
PinkyFunkyBirdy
Vuhuuuu! Bravo! Čestitam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kad ideš na sljedeći pregled? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 16:57:20   
hipo
Lourdess draga, najezila sam se od srece!
Jako mi je drago, nek bude sve kako trena, zelim ti urednu trudnocu!

Pinky, drago mi je da je tvoj misic bolje!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 17:19:55   
Hajdi
Lourdess čestitam user posted image user posted image user posted image bitno da je sve na svom mjestu user posted image

Pinky super što je tvoj malac bolje user posted image
Znači moraš uzet nove trakice..dobro da znaš kakve ti trebaju user posted image

Kod mene ništa novo... kao da već osjećam lagani pms u trbuhu... neću se zanositi da je nešto drugo. Ali naravno svako iznenađenje takve vrste je dobrodošlo user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 17:36:52   
anandi
Lourdess cestitke i od mene user posted image user posted image da ti bude sve po ps-u.
Hajde sad curke njenim stopama, bar 2 sa spiska da nas obraduju na kraju mjeseca

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 18:42:23   
lidac0605
Lourdessuser posted image user posted image čestitam draga,nek bude i dalje sve kak treba user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 18:50:48   
daxy
Večer. user posted image

lourdess user posted image user posted image user posted image za GV! user posted image user posted image
Pretpostavljam da sljedeći tjedan idete gledat srce?

pinky koliko god teško bilo takve ozljede su dio odrastanja. Nek nije gore.
Pusa za malog junaka. user posted image

Hajdi samo hrabro! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 19:50:08   
belina
Lourdes pa to su predivne vijesti!!!!user posted image user posted image user posted image ajde nakon svega-zaslužila si!!! Želim ti najdosadniju trudnoću ikad!!
Pinky ja sam nudila svog muza Hahahahahaha javi se!! Bas ti se sve spojilo i TM i M.user posted image a ko zna možda je O stvarno blizuuser posted image Al ti najbolje znaš svoje tijelo!
Trudnice naše Perlice, Daxy i Anandi kako vi gurate? Vidim Dax pomalo i nabavlja stvari-pametno. Tako nece bit sve odjednom.
Hajdi bas bi volila da te taj PMS iznenadi user posted image
Leilani ima li snijega kod vas?u nas bura zapuhala vani je 7-8 stupnjeva brrr
Kod mene počinju pl dani-pokriti ćemo kao i uvijek hahaha. Zvat ću sutra svoga Gina da vidim kad me može uzet za briseve i da uzmem uputnice za sve tako da to obavim preko praznika da ne izostaje s nastave.
Jedva čekam. Nisam vam rekla za Božić idemo u Beč par dana. Happy!!!

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 19:50:17   
LourdessPadme
Sta da vam kazem cure moje,sad mi je srce na mistu i lakse se dise. Hvala vam puno na potpori ,puno mi znaci.
Sljedeci pregled za 2 tjedna.
Zelim vam puno plusica ovaj mjesec i pridruzujem se s kantama trudnicke prasine (iako je ne znam staviti user posted image )

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 22:19:08   
tintin
Lourdess draga predivno, sad lipo uzivaj user posted image user posted image
Pinky bravo za frajera da mu je bolje, a sta ces to nam je tako, bebice male, saljem vam zagrljaj.
Perlice kako je prosao pregled?

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
28.11.2016 23:15:37   
Hajdi
Belina super za Beč, bit će vam prekrasno, računaj da će biti hladno, tamo uvijek puše. Mi ćemo uskoro malo do Zg user posted image
A što da kažem jednom će biti 'đenje.. vidjet ćemo kad.

Lourdess i kakvi su simptomi, osim što si imala grčeve u maternici, ostalo? Onda za 2 tjedna srce user posted image user posted image

Perlice bravo za curku, vidjela sam na drugoj temi user posted image

Pozdrav user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 8:50:14   
perlica55
Jutro curke, evo user posted image user posted image
Lourdess, da hrabro user posted image vidiš idući put na pregledu user posted image
Pinky, jao žao mi malog miceka, nadam se da bu mu bolje user posted image
Sretno s LH, možda zbilja O porani ovaj mjesec user posted image Meni su LH najbolje
bile one od 30 jedinica.
Belina, lani smo bili u Beču, pravi novogodišnji grad user posted image fino se provedite..
user posted image user posted image za ideju o uputnicama za vrijeme go user posted image
Hajdi sretno, nek bude nešto drugo, ne PMS..
Tintin, pa kako si draga?? Koliko još do novog nalaza TSH? Sretno nek bude idealan user posted image
Na pregledu je sve dobro prošlo, vjerojatno je curica, bude ginek potvrdio idući mjesec user posted image

Drage moje trudilice, sretno vam u najljepšem mjesecu u godini, nastavite niz s puno user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 29.11.2016 8:51:22 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 9:07:44   
mali andeo
dobro jutro user posted image user posted image user posted image user posted image

perlice bravo za curku..ja sam rekla to je san svake majke...

pinkya mišek mali... bitno da je bolje... sve su to čari odrastanja..
brzo oni to zaližu ...kupiš mu kasnije samo kremu za ožiljke i kao da ništa nije bilo...

lourdess bravo za GV navijamo i za hrabro maleno srčeko..user posted image user posted image

belina uživajte u Beču... mi još kujemo planove ...
vjerojatno nikamo za vrijeme Božića...
baš me L neki dan pitala kada ćemo ondje gdje ima puno hrane...mislila je na hotel user posted image user posted image
kaj mogu kada od malih nogu je po hotelima...
a ovu godinu su nam druge stvari bile u planu...

trudilice jel ima akcije ?

trudnice kako vi gurate ?

ja sam ovu noć sanjala ET...bilo je sve nekako smotano...
nekako imam osjećaj kako mi već 3 godina završava istom melodijom...i to oko doktora !
sada L ima neki osip ,pošto je to prečesto ,nagovorim pedijatricu da mi dade uputnicu za dalje...
tražim je da joj pogleda uho lijevo da se žali na bol,veli zadebljano i puno sekreta..
a na proljeće je bila na operaciji u desno stavio cijevčicu ,a lijevo je samo zarezao da sekret iscuri...
eto sad je lijevo počelo zezati..
bojim se još jedne anstezije...to bi joj bila već treča u 2 godine..
čari roditeljstva !

kod nas akcija lagano starta ,mjerim BT.. primili smo se ozbilno zadaće user posted image user posted image
ipak je božić vrijeme darivanja,nikad se ne zna!!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 9:09:24   
Leilani
Drage moje :*

perlice drago mi je da je sve ok i super za curkicu user posted image

belina ne pada snijeg, ali je hladno zbog vjetra. Ruke su mi ko šmirgl papir, zato sam jutros uzela rukavice.
Super da ces sve obaviti za praznike u miru, nek samo budu dobri nalazi. I super za Bec, bit ce vam predivno user posted image

pinky o miš tvoj mali, boli i za čitati, mogu misliti kako je tek njemu bilo, a bome i tebi user posted image A ti, nadam se da ces ocitati O u pravom trenutku i da neces trebati posuđivati Belininog muža user posted image

lourdess ma draga moja, sretna sam zbog tebe i navijamo za srceko na sljedecem UZV.

daxyc hvala na kantici prašine, samo ti zasipaj, trebat ce user posted image

hajdi uzivajte u ZG, mi idemo veceras u kazaliste i usput vidjeti grad, nikako nam se nije dalo u subotu izac van kad je bilo otvaranje adventa jer smo imali "vaznijeg" posla user posted image


Mene ovaj mj.trakice iznenadile jer mi ni jedna nije bila bas kako treba, nikako da budu iste boje. Mozda anovulatorni ciklus? user posted image Nikad mi tako nije bilo. A bas me to rastuzilo, jer piskila sam od 11 do 15 DC. Jedino sto sam pila dosta vode i cesce piskila, pa je mozda to utjecalo...Ugavnom, pokrili jesmo.


Puse svima ostale curkice moje :* i skoro zaboravih, puno srece s plusicima u ovom najposebnijem mjesecu u godini.


< Poruku je uredio Leilani -- 29.11.2016 9:12:47 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - prosinac 2016.
29.11.2016 12:00:37   
tintin
Perlice bas mi je drago da ti je sve u redu, i [sm=bravo.gif za curicu. Imam još pet tableta popiti pa ću idući tjedan vaditi krv, nadam se da se snizija.
Belina uživaj u Beću, ja mislim da je tamo predivno, nisam bila ali sam čula.
Leilani nadam se da si ipak imala ovul. i da ste pogodili, želim ti ispod bora plusić user posted image
Pinky navijam za ovul. i da pogodite točno i da nam ugledaš plusić user posted image
Hajdi i za tebe se iskreno nadam da će taj tsh uskoro doli pasti, i da nam možeš u postupak user posted image
Mali andjeo user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!