|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
11.11.2010 10:07:51   
ema55
Bok. Moja malena je nedavno napunila 1 godinu. Pili smo adaptirano mlijeko HIPP. Jutros sam joj prvi put ponudila kravlje i nije ga tila niti okusiti.  Kakva su vaša iskustva? Ponudila sam joj  na isti način s čokolinom kao i hipp. Koliko je djetetu potrebno da popije mlijeka od 14 godine. Sve jede to je prva namirnica koja joj se ne sviđa. Jogurte voli . Da li da joj provam dati sa nesqvikom malo da popije pa poslije malo sira  ili nekog mliječnog namaza. to voli.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
11.11.2010 10:15:35   
Anoniman
Draga Ema, mi imamo istu situaciju. G. sad ima 13 mj. Malo pred rođendan sam mu ponudila kr. mlijeko i nije ga htio ni okusit. Ni sa čokolinom, ni s keksolinom ni samo. Ja sam odustala od tih pokušaja po savjetu pedijatra. Rekao mi je ako mi financijski nije problem da mu i dalje dajem adaptirano. On isto jede sve drugo i sir i jogurte i svu drugu hranu koju mu ponudim. Ali mlijeko, može samo do nosa.  On jede hipp bio onaj koji ide od 12 mj. i ne miješam mu unutra čokolino. Dajem mu to ujutro i navečer.

(Odgovor članu ema55)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
11.11.2010 10:31:30   
ema55
Mi idemo danas u pedijatra nan kontrolu-cijepljenje. Večeras ću joj dat sigurno adaptirano, da je ne mučim pogotovo navečer, da mi ne bi poremetila san. Dosad mi od 8-7 ujutro bila mirna.I meni će vjerojatno reći da nastavim sa adaptiranim. još mogu evntualno probati sa nesqvikom, jer smo jutros prvi pu provali kravlje

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
12.11.2010 17:54:04   
inna
Domi je od prvog mjeseca na bebimilu. Sa godinom dana sam mu ponudila kravlje samo je odmaknuo glavom. Kasnije sam probala pomiješati mlijeo s čokolinom samo bi pomirisao i rekao fuj...sad ima 20 mjeseci i još uvijek je na bebimilu. Mlijeko ni primirisati. Jede jogurte, sir i namaze, ali mlijeko mu je fuj. Probala sam sama kušati mlijeko s čokolinom i mlijeko s bebimilom i ja ne kužim razliku, ali njemu je fuj user posted image . Financijski je malo opterećenje jer pije bebimil 3 aktiv koji košta 40 kn, ali ipak mi je važnije da pije mlijeko pa ćemo izdržati još malo. Možda sad kroz jaslice počne piti i obično mlijeko

< Poruku je uredio inna -- 12.11.2010 17:56:46 >


_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
12.11.2010 17:59:22   
ikica84
mi bez problema presli na kravlje,ujutru mu ponudila i on prvo kao sta je ovo i nastavio da pije.stavila mu jednu mjericu keksolina i moze user posted image



_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
17.11.2010 14:04:05   
ema55
jel zna tko koliko treba djetetu od godine dana mlijeka dnevno. trebalo bi ujutro i navečer, mi muku mučimo dok 100ml pojede. mlijeko je pomalo prestalo bitit drago otkako smo uvodili nove bamirnice, sada jede sve i stvarno nema probleme, samo nam je mlijeko proble. Budući da je još dosta mala mlijeko mi se čini dosta važno. ostali smo na AD jer kravlje neće ni primirisati. a i ad jedva pije. ujutro nekako i nije toliko kritično dam joj da popije koliko hoće pa joj poslije dam namaza mliječnog. navečer ne znam šta bi. jel ko ima sličnih problema. jel ona mala da joj dam malo sira navečer. to joj dam po danu. ne znam je li navečer to teško za želudac. uf raspisala se.....

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
17.11.2010 14:21:47   
natalijax
moj je izbacio mjeko prije godine dana,ništa mlječno nije htio,a sad je počeo jest sirne namaze i vrhnje pa mi je malo lakše,pojede i puding i jogurtič,i to je jedno vrijeme odbijo i sad opet mlati,ja svom dam nekad za večeru taj sirni namaz i ništ mu nije

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
17.1.2011 15:58:58   
cuba
Ja sam R dva-tri dana prije prvog rođendana dala kravlje mlijeko sa čokolinom. Pojeo je cijelu zdjelicu najnormalnije. Nikakvih problema nije bilo, alergijskih reakcija i sl. Evo već skoro 2mj ga pijeuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
17.1.2011 16:09:35   
Wukovarka
Lucija je sisala i bez problema prešla na kravlje, sada sa 2 godine pije ga 3 x po 300ml dnevno uz krašekspres

A Tena(7mj.) je na Hippu i po malo joj dajem kravlje. Pravim joj čokolino i keksolino s njim na gusto. Počela sam pola pola s vodom, a već sad sam smanjila vodu.
Reakcija nikakvih nema...pa se nadam da ih neće biti

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Od adaptiranog do kravljeg mlijeka
11.3.2013 11:53:31   
baby_boy
Mi smo sa 6 mjeseci prešli na kravlje ali u omjeru 1:1 (voda/mlijeko), a onda smo sa godinu dana prešli na čisto kravlje, bez ikakvih problema. Danas ga pije oko 7 dcl - 1 litre dnevno. :)

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!