|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
andydea
 (11.3.)


Korisnik scarlet i ja smo postali prijatelji (15.12.)
Pišem komentar: 'Preslatki mali bumbarko <3...' u album mamin veliki frajer (6.12.)
Pišem komentar: 'ponosan <3...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Super su..evo stižem na čaj ;)...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Medenjak <3...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Predivna slika :)...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Super mi je ovaj skafander...gdje si kupila?-M pre...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Bigg like ;))))...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Predivni..Marijanči moja nadam se da se vidimo na ...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: '...ili zaspati uz njih..ma nema lijepše <3...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'čubica :)))...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'hahaha Perlice dobra si :* Marijanči ljubav šta r...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'predivno <3...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'ajme kak je već veliki ... :)))...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: '<3 kosica...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Lijepo !!...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Rastop <3...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'haha i mi imamo takvih slika..frajerčić !!...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Marijančii...plačem od tvojih opisa na slike <3 J...' u album Moje dvije ljubavi (23.11.)
Pišem komentar: 'Yeeeee trudna si..draga cestitam ti od srca <3...' u album dal je moguce? (9.10.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 53 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
   
130
0