|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubomorna škrtica
31.8.2009 16:49:12   
Ruža
Ušokirao me moj Đurac!user posted image  Do sad kad god bi vidio neku bebu pogotovo u šetnji kolicima uvijek je jako pozitivno reagirao, smijao se, lovio za rukice i nogice, ispuštao zavodničke ti ti ti ti tiiii zvukove. Danas došla k nama kolegica sa malom 2i pol mjeseca mlađom od Đure i stavili mi njih na pod, što god bi dali od igračaka malenoj Đurac bi otimao, u početku sam mislila ma slučajnost, ne kuži on to još. Ali sa svakom novom igračkom koji bi dali curki on je postajao sve histeričniji, vrišti, otima, da bi nasrnuo na nju i čupa ju frajer i sve nešto na svom jeziku histerizira. A kad sam ju ja uzela on u dreku, ulovio mene za nogavicu, plače i sve mi nešto objašnjava rukicama.user posted image  Živi šou!
Nisam znala dali bi se smijala ili da mi bude neugodno. Na kraju smo malu morali maknuti na kauč i ograditi od njegovih napada. Malo mi je to rano nema još ni godinu dana , a već pokazuje znakove ljubomore i škrtosti.
Kad su vaši krenuli sa tim?

< Poruku je uredio Ruža -- 31.8.2009 16:50:05 >


_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljubomorna škrtica
31.8.2009 16:59:17   
Njofra
E sad, na pitanje kad su vaši krenuli s tim, rekla bi da to ovisi kada je koje djete stavljeno u takvu situaciju, recimo moj Njofra je došao u tu fazu s neke 2 g ali tko zna možda bi i on to ranije pokazao da sam ga dovela u takvu situaciju. I još to traje

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljubomorna škrtica
31.8.2009 17:02:44   
Zvonki
user posted image user posted image user posted image Joj oprosti Ružo, meni je smiješno. Znam da tebi nije user posted image user posted image user posted image
Moja je definitivno ljubomorna jako. Ne voli da držim neko drugo dijete. Škrtica još nije, ali sigurna sam da će i to uskoro postati user posted image
Ne brini draga, to je normalna životna faza i prvi test u odgoju. Ovisno kako ćeš reagirati, tako ćeš krojiti dječji karakter.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljubomorna škrtica
31.8.2009 17:05:16   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Zvonki

user posted image user posted image user posted image Joj oprosti Ružo, meni je smiješno. Znam da tebi nije user posted image user posted image user posted image


user posted image ja se ne sjecam toga, ali sigurno je simpaticno user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
31.8.2009 17:41:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljubomorna škrtica
31.8.2009 17:45:03   
Njofra
A jooj Crvčki ja dan danas svom Njofri objašnjavam kako to nije lijepo ponašanje i da to ne smije raditi, al svejedno on i dalje po svom. Ja bi rekla da smo ih previše razmazili a kod mene je situacija tim gora što sam stalno doma s njim/a. Ma ne znam niti sama. Živim u uvjerenju da će to proći.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
31.8.2009 17:52:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljubomorna škrtica
31.8.2009 18:38:46   
božica
Imam i ja doma takvu (lavica 1.5 god)

Trudimo se objašnjavamo joj da mora dati drugoj djeci da se igraju



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljubomorna škrtica
31.8.2009 21:28:46   
BUMBIKA
Joj i ja imam takvog kod kuće.Ništa svoje nebi djelio,a bez pardona hoće tuđe..nadam se da će ga to ubrzo proći

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljubomorna škrtica
31.8.2009 21:31:44   
ZVRK
u vrtiću se nauče dijeliti,barem je moj

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljubomorna škrtica
31.8.2009 22:06:01   
bomboncic02
Matej nekada hoće dati, nekada neće, zanimljivije mu je kad druga djeca donesu svoje igračke pa se mijenjaju.ali eto u većini slučajeva ja se opskrbim sa ruksakom njegovih igračaka, pa druga djeca ne donose uopće svoje i onda se Matej pobuni...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljubomorna škrtica
31.8.2009 22:08:29   
CallamityJane
Ja se iskreno nadam da moja nece biti takva, ali slabe su sanse, vec sada kada se igramo nas dvije i cim ja nesto uzmem odmah pruza rukicu za mojom igrackom, ja joj dam i uzmem drugu odmah hoce i drugu i tako  u nedogled user posted image
sebicnjak mali user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!