|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 12:52:57   
cokolada
Cure daj mi recite kakve cipelice oblacite svojim malima?
Jos je ujutro relativno hladno, ja svome oblacim tenisice, ali mi se cini da mu je popodne to pretoplo.
kako nam stizu sve topliji dani u nedoumici sam kakve mu cipelice kupiti? da li poluotvorene (puna peta a naprijed s rupicama) koje moze na carapu ili bosu ili otvorene kao sandale (prsti otvoreni, peta puna), ili bi mu trebale obje kombinacije? Za pocetak malo punije a kada dodju prave vrucine sandale?
kako vi?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:02:03   
ZVRK
ja sam ti kupila prije nepuni mjesec proljetne cipelice za malog-ciciban.prsti su skroz zatvoreni,sastrane ima rupe a peta ima sastrane dvije rupice .kada je kišovito vrijeme obučem mu patike.danas sam mu kupila u marketu one bezvezne na dvije trakice(prsti i gležanj)za oko kuće kada je jako toplo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:05:10   
koka
Moj Roko je još uvijek u tenisicama, ali brzo moramo kupiti sandalice. Mi mu uvijek kupujemo da od ispred budu zatvorene, eventualno s rupicama, jer on od trčanja ih doslovce rasturi. Pa me strah kupovati mu otvorene da ne nastradaju prstićiuser posted image . A i od iza moraju biti malo čvršće. 

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:09:20   
cokolada
Bas sam danas gledala te cicibanove, i svidaju mi se, a jel ga zuljaju, cine mi se dosta krute? Dosta mu se znoje noge pa mislim kada ce biti vruce da li bi mu ih mogla obuci na bosu nogu? Kako si zadovoljna s Ciciban cipelicama? Mi ih jos nismo imali? Gledala sam i Chicco, Frodo, po cijeni su sve tu negdje. Prosle godine smo imali Primigi i bile su odlicne ali ove godine nemaju bas neki izbor.
Gdje jos u Zagrebu pogledati cipelice?

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:12:13   
mirna
poluotvorene za ovo vrijeme. Tako mu možeš ujutro obući i čarapice , a po danu ih skineš. Još malo pa će doći vrijeme za otvorene sandalice..prošle godine sam ga ja pustila da po vrtu trči bos (najjeftinija varijantauser posted image user posted image ).

nedavno smo potrošili cijelu bogatstvu na cipelice.. od prošle jeseni mu je noga narasla za 3 brojeve..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:14:19   
cokolada
Koka toga je i mene strah od naprijed otvorenih, a ne bih htijela da mu je vruce? Jel mu oblacis na bosu nogu kada je vruce?
Htijela bih da su mu mekane i ugodne, a nekako bas i nije neki izbor, dosta mi se cine krute sve te cipelice za male.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:15:07   
ZVRK
sa cicibanom sam super zadovoljna.a na bosu nogu NIKAKO .mislim da čerapica ipak bolje upija znoj.upi one kratke čarapice-stopalice.kod nas to funkcionira.sto se tiće žuljanja nema nikakvih problema do sada.kada moj zvrkić dođe doma iz vrtića ja ga u kući pustim da hoda u čarapicama(po zimi + termo č)tako da se nogica odmori i obavezno promijenim patike.jedne za vrtič jedne za doma.tako da se manje moće i patikice od znoja i noga bude puuuuuuuuuuuuno bolje-manje znojna

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:15:21   
mirna
meni su ciciban najbolje za jesen.. nekako su mi pretvrde za sandalice...user posted image   Prva liga su meni austrijske super fit!user posted image (po cijeni sve tu negdje- u glavnom preskupo ako ne kupiš na akcijiuser posted image )

ove super fit mali nosi i na bosu nogu..mekane su, fenomenalne..samo  ne znam da li ih ima za kupiti u HR. U slo ih ima..

< Poruku je uredio mirna -- 16.5.2008 13:17:01 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:20:32   
koka
Ma ja mu uvijek stavim one stopalice, a bila sam naišla prošle godine na cipelice (ciciban ili bambi ) koje je mogao nosit i na bosu nogu. Bile su čvrste od ispred i od iza i jako savitljive. Super su bile.Baš ću ih potražit da vidim koje su jer bi mu kupila baš ovakve . A što se tiče žuljeva , za sada ih nije imao, možda jer je večinom u tim stopalicama kad se igra.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:21:40   
cokolada
Slazem se da su preskupe, a na akciji mozes obicno kupiti za sezonu unaprijed pa se moze dogoditi da fulas brojuser posted image
Da li ima kod nas za kupiti tih austrijskih super fit?
Koji proizvodac vam se cini ok? Mislim prvenstveno da su ugodne?

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:30:07   
mirna
Tako izgledaju naše:

user posted image


Na njihovem homepage-u su nabrojane ove trgovine u Zg:


ALTUS PROJEKT D.O.O
10000 - ZAGREB
DRASKOVICEVA 53

STIEFELKOENIG 724
10000 - ZAGREB
JANKOMIR

ZILNIK D.O.O
10020 - ZAGREB, HRVATSKA
PRILAZ VL.BRAJKOVICA 6

STIEFELKOENIG D.O.O.
10000 - ZAGREB
ILICA 33





< Poruku je uredio mirna -- 16.5.2008 13:31:49 >

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:35:29   
cokolada
Mirna TNXuser posted image
sutra idem u city ih pogledati, mrak su, za prave male frajere.
Kako mi izgledaju, stvarno moze na bosu, bar mi se tako cini po slici.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:36:59   
koka
Uauuu, baš su simpa. Mi smo blizu Slo, pa bum pogledala.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:39:45   
mirna
u slo ih imaš u massu.. cijena nije baš simpa: u slo oko 50 eura. ja sam tamo naletjela na akciju 3 para za 2. tako sam dobila moje gratis, ali svejedno..user posted image za kvalitetu cijena da te glava zaboli..user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:45:03   
koka
Pa ja nikad nisam naišla da sam Roku kupila cipelice koje su koštale manje od 300kn. Prvo zato što smo morali kupovati malo bolje jer je imao krive nogice (po njima), a kao drugo on se toliko backa po podu da ako mu kupim malo slabije, to na njemu ne izdrži ni mjesec danauser posted image .

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 13:55:25   
mirna
pa da... sve kvalitetnije cipelice su oko 50 eura (od cicibana, geoxa...do drugih), ali meni se to ipak čini jako skupo...user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 14:05:19   
koka
Pa znaju oni di mogu udarit. 

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 14:07:41   
ZVRK
ja ne gledam na cijenu kada je to za mog malog user posted image  .glavno mi je da bude anatomski uložak.stari običaji kažu-ono što u mladosti NEdaš za obuću,kasnije daš za doktora.znači......

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kakve cipelice kupiti?
16.5.2008 14:10:22   
koka
Ma slažem se, ne gledam ja na cijenu kad se mora kupit nešto za dijete. Prije ću sebi stavit neki škart nego njemu. Pogotovo što se tiče cipela.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kakve cipelice kupiti?
26.5.2008 13:13:08   
cokolada
Cure da vam kazem, kupili smo cipelice Bambi, sandalice poluotvorene, fine, mekane 340 KN i mali zvrkic ih voli nositi, udobne su mu, na carapu i bosu nogu.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kakve cipelice kupiti?
11.10.2008 10:47:00   
gugi
Znate li gdje se u Sl.Brodu može kupiti ciciban obuća,nemaju svoj dućan tamo ali obično prodaju u Peku ili Olipu a pošto ja nisam iz SB nemam pojma gdje se što nalazi,ako mi možete pomoći,hvala vam.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kakve cipelice kupiti?
6.7.2009 16:13:52   
Krky
Ja sam svojim twinsima kupila Cicibanove proljetne cipelice, prsti i peta zatvoreni, rupice sa strane i to nose od proljeća do jeseni, s čarapicama ili bez. Drugi par nisu imali pa sam kupila krasne od Prima...i požalila: izgulile su se već nakon dva tjedna, jer gore nisu kožne. Za skroz vruće dane i za plažu i vrt imaju Championove, spužvaste, jesu skuplje, ali su stabilne. Dok su bili bebači imali su Frodove, čvste, zatvorene pete, otvoreno sa strane, zatvoreni prsti. Drugi bebani su bili mirniji, pa su imali one s čvrstom petom, remenčićima i otvorenih prstića, ali tako da su im prstići obavezno bili 0,5 cm od kraja sandalice.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu gugi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kakve cipelice kupiti?
6.7.2009 16:19:53   
mama mery

IZVORNA PORUKA: gugi

Znate li gdje se u Sl.Brodu može kupiti ciciban obuća,nemaju svoj dućan tamo ali obično prodaju u Peku ili Olipu a pošto ja nisam iz SB nemam pojma gdje se što nalazi,ako mi možete pomoći,hvala vam.



imas u sirokoj ulici dolje pri kaju ulice neznam kako se zove ali tu ti je bambi i ciciban i imas u mrvici

_____________________________




(Odgovor članu gugi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kakve cipelice kupiti?
30.9.2009 21:13:03   
paolina
Bambi su cipelice zakon, iako jos nisam rodila gledala sam obucicu i svojoj maloj planiram kupiti kada prohoda neke patikice koje su  bambi,, ja mislim da je to prava stvar za bebe.. jest skupo ali je nekako najbolje da bebac prohoda u bambi tenama.. sto vi mislite???user posted image

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kakve cipelice kupiti?
12.3.2013 8:40:33   
snowwhite
ja sam jako voljela bambi cipelice i froddo šlapice
sada više ne kupujemo s uloškom baš sve

(Odgovor članu paolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!