|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Doručak za dijete od godinu dana
13.7.2012 7:46:19   
ana85
nedavno smo navršili godinu dana. do sad je za doručak jela razna lina i voljela bi to promijeniti. razmišljala sam si da ja jedem svaki dan neki lino dojadilo bi mi. Pa me zanima dal joj sad smijem davati paštetu, kajganu, hrenovke i sl. što da joj dam za doručak? Molim vas neke recepte, da jede malo raznovrsno.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
13.7.2012 8:49:28   
Zvonki
Mislim da bi mliječni obroci i dalje trebali zauzimati veći dio dana u tjednu. Možeš joj skuhati jajčeko, dati bjelanjak, narezati komadiće kuhane šunke (rađe nego hrenovke), namazati mliječni namaz na kruh, marmeladu na kruh sa mlijekom, sad čak i med namazan na kruh i čaj...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
13.7.2012 9:14:00   
seraphyme
ne bih davala hrenovke, paštetu, salamu i sl. to je smeće

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
13.7.2012 9:50:37   
Tanjica Tanja
Moja H. ima 14 mjeseci i još jede 160 ml Bebimila 2 za doručak. Ako želiš raznovrsno, možeš joj dati integralne pahuljice za djecu s mlijekom ili mliječni namaz (abc sir npr.)na kruhu.user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
13.7.2012 10:19:41   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Mislim da bi mliječni obroci i dalje trebali zauzimati veći dio dana u tjednu. Možeš joj skuhati jajčeko, dati bjelanjak, narezati komadiće kuhane šunke (rađe nego hrenovke), namazati mliječni namaz na kruh, marmeladu na kruh sa mlijekom, sad čak i med namazan na kruh i čaj...


slažem se , jaje, razni mlječni namazi, marmelada, nutela.... griz, razne pahuljice na mlijeku...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
13.7.2012 10:58:42   
pincirotvajler
nama je večera različita a doručak uvijek isti jer tak hoće/voli..
petit keksi na mlijeku
do godine i pol je bio lino neki


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
13.7.2012 14:54:08   
mariwa
K je nedavno navršio godinu dana i počela sam mu davati raznovrsnu hranu. Kad se digne ujutro popije mlijeko sa nekim linom, to bude oko 8h. Kasnije za doručak pojede marmeladu namazanu na komadice kruha ili sirni namaz ponekad mu skuham jaje, razne zitarice sa voćem, hrenovke... uglavnom svaki dan je nešto drugačije.

_____________________________

Karlo 6.7.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
13.7.2012 17:45:26   
magdalenaa
ja svojoj skuham palentu sa jogutom ili samo sa par kapi maslinovog ulja ili griz ,uopće nedajem nikakve lina

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu mariwa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
14.7.2012 22:42:44   
ucitelj
ej cure i mi smo u sl problemu hihih
moj mihael se budi u 5 tada popije lino i mlijeko na bocicu oko 250ml i nece nis vise do 11 tada voce a kasnije neku corbicu ili sta vec nma pravim
a smiju li tako rano jesti hrenovke pastete i salame znam da trube da nisu bas ok te namirnice i kako pravite griz tj s cim ja uvijek s vocem imali jos neki novi nacin


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
17.7.2012 16:36:20   
mariwa
Karlo neće griz tako da ti neznam. danas smo za doručak imali pohani kruh i šalicu mlijeka..


_____________________________

Karlo 6.7.2011.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Doručak za dijete od godinu dana
17.7.2012 17:20:36   
pincirotvajler
mi taj "junk",iza godine počeli,,par puta mjesečno pojede takve gluposti,,voli ih da
a griz jede samo s kakaom

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mariwa)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!