|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
12.3.2013 13:48:11   
Tina 21
Ajde da vas cujem user posted image ...kada je pravo vrijeme za pokloniti mobitel dijetetu? Moje mišljenje je da nikako ne prije 5.razreda,a neki ga imaju vec u vrtiću..to mi nekako nije normalno..user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
24.5.2013 21:47:02   
malena 35
po mom mišljenju vrtić je zbilja prerano za mobitel ali 3,4 razred da, iako ga več u 1 gotovo svi imaju.
moram priznat da je meni to rano, ukoliko dijete ne putuje do škole

_____________________________

23.06.2008.
28.05.2010. moji anđeli

život je prekratak da bismo se okretali i pitali zašto



(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
24.5.2013 22:33:51   
mišica 666
sve je to prerano. možda u 1. srednje ili tako nešto

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
24.5.2013 22:47:39   
mamacita
Ja sam jedino svojem starijem djetetu dala mobitel i to za vrijeme skole u prirodi. Tada mu kupim bon karticu, i on to iskoristi. Za stalno, ne znam, mozda u visim razredima osnovne skole, ako je mobitel nuzno potreban.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
25.5.2013 22:30:03   
mali_macic
mozda negdje 5 ili 6 razred ali nisam ni ja pametna. pogotovo sto su djeca u danasnje vrijeme puno naprednije sto se tehnike tice. i sto odgovarat kad ti dijete pita i moli da bi mobitel jer cijeli razred vec ima a on/ona jedino nema?


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
26.5.2013 11:05:19   
kanader
po meni onda kada dijete treba samostalno otići ili doći iz škole...čisto da se može javiti da je sve ok, ili ako nešto nije u redu...

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
27.5.2013 9:14:41   
danery
kakav vrtić i mobitel,aajmeeee user posted image uvijek se sjetim malog otprije 6 godina kad sam vodila malu školu,nosio je mobitel u torbi i svako malo išao gledati je li ga tko uzeo.....bzvz....
ja svojoj ne bih dala dok ne bude 10-11 godina,ali to velim sada,a kako će biti,ne znam...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
27.5.2013 9:46:29   
Zvonki
Ja sam svojima dala kad su krenule van s prijateljima. Inače nisu nosačice mobitela. Nikada ga ne nose u školu, često ga zaborave i kad idu van, doma ga uopće ne fermaju. Imaju kante pa ih sram user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
22.8.2013 11:56:44   
mamasita
ja kada vidim dijete koje ide u prvi razred pa ima iPhone digne mi se sva kosa na glaviuser posted image ne razumijem čemu to preseravanje i preglumljavanje,definitivno prerano.sa mišicom se slažem,moje ga neće imati do srednje (eventualno 7,8 razred)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
14.7.2015 23:01:40   
mirjana1703
Mi smo našoj curi od 8 godina kupili mobitel jer ga već svi imaju.

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
14.7.2015 23:24:58   
zima1995
Moji su još uvijek mali da ga imaju, ali mislim da će ga dobiti kada krenu u školu, ne zbog toga da bi se hvalisali njime, nego iz razloga da ih mogu nazvati i provjeriti da su dobro user posted image

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
14.7.2015 23:37:16   
FIGICA FIFINANKICA
kada krene u školu,da

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
15.7.2015 9:25:35   
vandax
Ovisi. Sestra je kupila sinu mobitel u drugom razredu da ga mogu nazvati kada dođe kući ako je slučajno još na poslu. Ne nosi ga u školu, a inače mu služi samo za igranje igrica.
Mislim da ne teba djeci u prvim razredima jer ako se nešto dogodi učiteljica zove roditelje, a osobito u manjim mjestima gdje mu treba par minuta do škole.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme?
15.7.2015 22:28:22   
SILVA123
Po meni sto kasnije to bolje i ako se djetetu da mobitel iz potrebe da nazove roditelje kad nije kod kuce, onda ga kod kuce ne treba koristiti za kojesta. :-)

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!