|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
8.5.2012 19:15:20   
madeline
Pozdrav cureuser posted image ,user posted image ja sam u 7 tjednu trudnoće i zadnja 2,3 dana sam počela osjećati bolove u trbuhu , kao pred menstruaciju ,a isto sam imala i problema sa grčenjem u crijevima.Imam osićaj da mi se cili probavni sustav porermetio i osićan se kao da me vlak prigazija.,to me sve pomalo zabrinjava ,nije da non -stop imam bolove ali po cili dan osićan neku nelagodu u trbuhu,jeli to normalno da se događa na početku trudnoće,......(na prvom uzv pregledu sam bila prije par dana i sve je bilo uredu srčeko kuca,doktor mi je propisao tablete duphaston zbog spontanog koji sam imala prije 8 mjeseci),.,.,.,.shvaćate zašto san zabrinuta ,.,.,.,...,ISKUSTVA MOLIM .,.,.,.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
8.5.2012 20:59:20   
mala pcelica
to ti je normalna pojava usljed širenja maternice i karlice...ako bas zelis da budes mirna nazovi gin i pitaj ga,al ja mislim da nema mjesta panici user posted image kom tjednu si imala spontani ?

(Odgovor članu madeline)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
9.5.2012 10:45:19   
madeline
u prvoj trudnoći od početka je sve krivo krenulo, na prvi pregled sam bila došla 7 tjedan računajući od zadnje menstruacije ali po ultrazvuku sam bila trudna 4 tjedna,na idući pregled sam išla nakon misec dana :srce nije kucalo ni plod se nije razvija tako da sam morala ići na kiretažu.,.,.,.,.,user posted image ,,.,.,.,,.,.,..,.,,.,.,Sad me tješi to da je na prvom pregledu bilo sve kako triba i da srce kucauser posted image ,.,.,.,.,.,.,jedva čekam da prođe ovo kritično razdoblje ,.,.,.,.,.,pa da se napokon opustim,.,.,.,..,..,

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
9.5.2012 13:04:40   
bomboncic02
To je sve u redu, ne brini.
Probaj se opustit, čim više ležat na lijevom boku i uživat u trudnoći.
Ja sam danas trudna 8+4 i isto imam bolove u trbuhu i leđima.

Kad osjetim napor, legnem i odmaram.
Bit će sve u redu s bebicom...



_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu madeline)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
9.5.2012 14:52:30   
madeline
sad sam se malo umirilauser posted image ,. kad vidim da to nije tako neuobičajno

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
9.5.2012 17:11:47   
Sunshine28
madeline nemoj brinuti...
ja sam bila u istoj situaciji...od 5. tjedna grcevi, osjecaj kao da cu dobiti M svaki cast, cudni bolovi i probadanja...tako puna dva mjeseca - mirovala sam i pila duprahston jer sam i ja prije toga prosla spontani i kiretazu i evo sada smo beba i ja  u 23. tjednu i sve je ok! nemoj se bojati draga, samo slusaj sta ti gin. kaze i bit ce dobro...
znam da nije lako, jednom kada izgubis bebu trzas na svaki trnac u tjelu, ali moras misliti pozitivno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu madeline)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
14.5.2012 12:04:44   
anamarijapupek
madeline, znam da imaš puno pitanja u glavi i da svaku promjenu prije doživljavaš negativno nego pozitivno. Evo, ja sam u 12. tjednu, danas nam je 11+5 i mislim da ćemo mm i ja svih 9 mjeseci strepiti. Mi smo imali AB prošle godine u 10.mjesecu u 9+2. Ova trudnoća prolazi bez problema, osim mojih mučnina, promjena raspoloženja itd....da ne nabrajam. U subotu smo ujutro krenuli na pecanje i na gačicama sam primijetila iscjedak, otišli smo u bolnicu na hitnu i čini se da smo samo bili previše panični. Nije uopće bio smećkasti iscjedak kako sam mislila nego nekakav prljavo bijeli (tako je doktorica napisala u nalazu), bebica je spavala, srčeko kucalo, velika je skoro 5 cm. Sve u najboljem redu. Od tada iscjetka uopće nema. Moje mišljenje je da ako sumnjaš na bilo što odi kod svoje doktorice ginekologice, nazovi ju ili posjeti, i traži ju savjet ili ju pitaj što ti bolovi znače. Vjerujem da je sve u redu, čim nema krvarenja, bolovi će polako prestajati. Ja sam ih isto imala i mislila sam da ću se raspuknuti od pritiska. Na kraju sam primijetila da je problem što na poslu sjedim pa kada prošećem mi je bilo puuuuno bolje. Sada kada ne radim bolove imam samo u smislu onih kada se zdjelica širi, u donjem dijelu trbuha. Vjerujem da će sve biti u najboljem redu i da ćeš dobiti najljepši novogodišnji poklon user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
14.5.2012 19:50:39   
madeline
HVALA SVIMA NA PODRŠCI,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo samo da kažem ,da su mi bolovi popustili i da se puno bolje osićan,.,.,,.jedino me muče mučnine ali ne povraćam ,.,..,

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
6.6.2012 20:03:39   
Andjaaa
Evo da vas prvo sve pozdravim... user posted image
ja sam danas ujutro napravila test i saznala da sam očito trudnauser posted image
za dva dana idem kod ginekologice pa ću biti sigurna jer mi je sve to još čudno i ne vjerujem...

od simptoma ne osjećam ništa osim kašnjenja menstruacije 11 dana i baš tih bolova u trbuhu baš kao da ću dobiti ( zadnjih tjedan dana).

po izračunu koji sam napravila na nekom portalu trebala bi biti u 5. tjednu.

evo...to je to za početak...veselim se druženju i vašim savjetima jer kao što možete pretpostaviti - ovo mi je prva trudnoća user posted image

(Odgovor članu madeline)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
6.6.2012 20:10:13   
mala pcelica
dobrodošla i čestitam na trudnoći user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Andjaaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
6.6.2012 22:06:42   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

dobrodošla i čestitam na trudnoći user posted image


i neka bude školska

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
6.6.2012 22:21:48   
stars777
Dobro nam došla i čestitke nauser posted image

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
8.6.2012 8:16:10   
BUMBI
Mene zadnja 2 dana malo probada u donjem dijelu stomaka,a znao me je i baš stomak boliti poslije jela(jučer),to sam pripisala kolačima jer mi se 2 puta to dogodilo nakon što sam pojela kolačeuser posted image
Malo me sad strah zbog tog nekog kao probadanja,neznam kako bi opisala kako mi je bilo,nadam se da nije ništa strašno.Danas je zasada ok

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
8.6.2012 10:17:31   
anamarijapupek
BUMBI, mi jučer bili na roštilju i nisam puno niti pojela i cijeli dan sam osjećala prevrtanje u trbuhu. Dugo sam i sjedila pa me dolje kosti zdjelice počele isto boliti. Ja sada kad me boli trbuh točno si rukom odredim mjesto gdje se bol pojavljuje, i znam onda da nije user posted image u pitanju. A i buša mi raste tako da se već i vidi user posted image To je sve normalno, a i prirodno je da se malkice mame zabrinu. Međutim, kad odemo na redovni uzv vidjet ćemo samo naše loptice kako skakuću i prevrću se (jedino ako ne budu spavale) user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
19.6.2012 12:34:44   
dad@
pozdrav svima... ja sam još u iščekivanju svoje user posted image naime mm i ja smo se ovaj mjesec odlučili na svoju prvu bebicu... i ja sad umirem od znatiželje da saznam jesmo li uspjeli ili ne... do user posted image ima još svega 5 dana,a ja bi test već napravila ... od znakova pms nema ni traga inače imam bolove u donjem dijelu stomaka i prsa me bole,a sada nema ništa nema od toga... sad mene zanima je li prerano da recimo već sutra napravim test... user posted image šta vi mislite... molim odgovor.... user posted image

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
19.6.2012 12:57:09   
seraphyme
naravno da je prerano

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
19.6.2012 14:24:06   
anamarijapupek
dad@, ja sam napravila testić na dan kad sam trebala dobiti. Ciklusi 28 dana, uredno sve, LH trakica pokazala da slijedi ovulacija, mm i ja se potrudili i eto...pokazao se plusić. Pričekaj još nekoliko dana, bar do tog dana kad bi trebala dobiti. Ovako će ti možda sada pokazati negativno pa ćeš još jedan testić trebati kupiti ako će user posted image kasniti. Držim fige user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
30.6.2012 22:41:54   
Barbara B.
Pozdrav cure, ja sam eto nova ovdje....htjela bi vas nešto pitat, naime u 15 sam tjednu trudnoće, sve dobro, pijeme vitamine, minerale,na ultrazvuku isto sve ok,  ali osjecam u zadnje vrijeme bolove kad sjednem, nije to sad neka velika bol ali moram sjest polako..  da li je to koja od vas osjetila!! pliz pomagajteuser posted image

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
30.6.2012 22:52:30   
mala pcelica
barbara dobro došla...vjerovatno ti se sire kosti i maternica pa imas taj osjecaj user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Barbara B.)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
30.6.2012 23:32:41   
Barbara B.
Hvala ti na tako brzom odgovoru... citala sam skoro cijeli forum na tu temu ali nisam bas vidjela da netko ima slican problem, neke trudnice boli kad sjede i zato ne mogu dugo sjetit, ali mene boli samo kad sjednem,, zato sjedam polako a nakon toga mogu sjediti satima i satima...nadam se da je ovo sto si ti rekla jer na uzv je sve u redu samo me gin. sad poslala da opet radim krvnu sliku

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
1.7.2012 0:25:26   
mala pcelica
ako je dr rekao da je sve dobro,onda se ti vjerovatno širiš,samo sto ti tijelo reaguje trenutno tako...poslje će te mozda boliti prepone,kukovi,pubična kost user posted image i sve redom ...no frks ;)

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Barbara B.)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
14.8.2012 12:25:39   
elisabetta
bok cure. evo neznam dal sam na dobrom mjestu za ovo moje pitanje al nadam se da cete mi pomoci. nova sam ovdije.
prije 2 tjedna bila kod privatnog ginica i reko da sam trudna 5-6 tjedna, sve je ok, plod se vidio i srcana akcija, reko da se vratim nakon 2 tjedna. u meduvremenu, nakon 7 dana bila sam kod ginekologice ( socialno ) gdije mi je i karton. ( ona nije bas neka doktorica, svi kazu da i bas nezna raditi posao kako treba ni nezna citati uzv ) al isla sam kod nje i rekla da ne vidi plod, nakon 7 dana opet se vratila kod nje i opet nije vidila plod, pa mi je dala uputnicu za u bolnicu. ( kiretaza ) sutra idem kod privatnoga opet , al mene sad plasi sta to znaci? kako ovaj je sve ljepo vidio a ona ne? sta je to?

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
14.8.2012 12:32:15   
anamarijapupek
elisabetta, da li ti je ona radila isto uzv ili je iz slike iščitala da ne vidi plod? Jesi imala kakve bolove, krvarenja, bilo što? Ako si već čula ovakve stvari o njoj, moj savjet ti je da odeš u bolnicu sa tom uputnicom (ne znam iz kojeg si grada). Ako je uputnica za kiretažu onda će ti sigurno prvo napraviti uzv, tako da ćeš biti 100% sigurna da li ploda ima ili ne. Obavezno im napomeni ovo što ti se dogodilo. I ne razumijem, ako nema ploda što se ima za čistiti user posted image U svakom slučaju, držim fige da je tvoja bebica sa tobom još najmanje osam mjeseci user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu elisabetta)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
14.8.2012 12:40:42   
elisabetta
ona je napravila ultrazvuk i to 2 puta, i rekla da nema ploda, da vidi da je trudnoca al nema ploda. a ovaj prvi ( privatnik ) reko prije 2 tjedna da je sve ok, da je plod tu i da srce kuca vec. pa mi nije jasno kako ona ne vidi. jer i da ne kuca vise srce po meni ona bi trebala to vidjeti sta ne?

evo popodne idem kod drugog ginica

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bolovi u trbuhu na početku trudnoće
14.8.2012 13:19:52   
anamarijapupek
Znam kako je bilo meni - plod se vidio ali nije više bilo otkucaja. Koliko znam, spontanih ima nekoliko vrsta, znam da se može dogoditi da žena prokrvari i plod izađe sa time van pa nije potrebna kiretaža, ili kao kod mene kada ne dođe do samočišćenja, onda je kiretaža potrebna. Definitivno odi kod gin danas i javi što je rekao.

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu elisabetta)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Poza za bebu
bembo

U kojoj pozi ste zatrudnile?

Misionarskoj (46%)

Odostraga (doggy) (21%)

Žena gore (19%)

ili nekoj drugoj i kojoj? (14%)


Broj svih glasova: 152

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!