|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Boli me trbuh...
28.12.2009 21:36:37   
bomboncic02
To je izjava mog Mateja već jedno tjedan dana....
Neznam kamo bih temu stavila pa sam ju tu smjestila..naime tu izjavu koristi kad treba jesti, jednostavno neće jesti i tupi stalno da ga trbuh boli.
U početku sam odustajala od nagovaranja na jelo, sad mu više ne vjerujem, jer se dijete normalno igra, ponaša a kad treba jesti jednostavno ga zaboli trbuh..
Neznam šta da radim, nisam više pametna, laže li ili ga nešto muči?
Imate li vi kakvih iskustava?
Dođe mi da idem doktorici s njim!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 21:53:00   
dikac
moju curku stalno boli grlo kad treba ići u vrtić. jednom sam je vodila kod dežurnog lječnika a ništa nije bilo.

što se tiče jela, jede u vrtiću sve a kako je doma cijeli 12. mjesec, totalno se osušila i ništa ne jede. probala sam sve još dok je imala godinu dana, ali ništa nije pomagalo, tvrdoglava je i kad zapili da neće jest, jednostavno izmišlja sve i svašta.
pokušavam se što manje živcirati oko toga.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 22:13:47   
ninolina
eto i kod moje tako stalno boli trbuh, jede po sat vremena za poludit. Nama je dala doktorica preventive radi sirup za gliste pošto je stolica bila uredna pa da nije nešto drugo i od onda je ok. Neznamo kaj je bilo ali je pomoglo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 22:29:54   
bomboncic02
Matej ne ide u vrtić skoro pa dva tjedna, a tjedan dana već tvrdi da ga trbuh boli.
Znači strah od vrtića nije jer ne ide...prije je jeo kao lud..stalno je bio gladan i pojeo bi pun tanjur a sad sam sretna ako pojede par žlica.
Malo sam ga prepipala večeras i kaže da ga boli oko pupka..
U početku te boli imao je jako jako mekanu stolicu, sad se stolica popravlja.
Ninolina gdje je tvoju trbuh bolio, otprilike?
Ma mene je strah glista, iako pazim i perem i dezinficiram sve i tupim stalno ruke prat...ali opet..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 23:30:06   
ninolina
moju isto oko pupka  s tim da je rekla ako se često dira dolje (po pikici) da su to najčešći simptomi glita. Bol je baš bila oko pupka a čuj otiđi doktoru obavezno. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 23:32:14   
dominik
domia boli trbuh kad treba ici spavati...ja ne pridajem tome previse paznje za sada...nekada ga imam osjecaj boli zeludac jer je preosjecajan i sve ga "dira"

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 23:34:35   
ninolina
ma nisam ni ja tome pridavala nikakvu pažnju mislila sam da me mulj. Al kad je počela svaki čas za svaku sitnicu pričati da ju boli postalo mi sumljivo. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 23:35:38   
dominik
ali u biti ne znate jel ista bilo kaj ne? mene sam frka slijepog crijeva...ali to onda drugacije boli

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 23:39:28   
ninolina
ali u biti ne znate jel ista bilo kaj ne? mene sam frka slijepog crijeva...ali to onda drugacije boli

a istina neznamo ali nakon ljekića sve 5.
A i mene strah sljepog crijeva iako u obitelji imamo dva slučaja gdi je bol bila umjerena, nije bila luđačka kako inače kažu da boli a kad malome već puklo slijepo crijevo a djete nije aaa reklo i šogor došao na granici u bolnicu, operirali ga i sad je ok. Tak da ja osobno više nisam pametna. Nisam od onih koje jure doktoru, nazovem savjetujem se s njom i to je to. Al kako kažem sve ima svoju granicu. Bolje spriječiti nego lječiti


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 23:42:05   
dominik
mm je ko klinac pao na kladu i tocno ozlijedio slijepo crijevo...pod velikom temepratutom su ga operirali...ma mislim da klinci vise muljaju...dok ne povraca i nema proljev i temp ja mu nis ne vjerujemuser posted image a cim spomenem dr sve je ok...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 23:43:55   
ninolina
a cim spomenem dr sve je ok...

kod nas to ne pali vole tetu doktoricu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Boli me trbuh...
28.12.2009 23:48:25   
dominik
user posted image joj da bar moj oce...prosli puta ga nisu mogle ni izvagati a kamoli...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Boli me trbuh...
29.12.2009 9:32:18   
mišica 666
odvedi ga doktoru ako ti je prije dobro jeo a sad naglo neće meni to miriše na nešto ne samo na muljanje djeteta. sad će i nova pa bolje odi dok te ne zahvate praznici.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Boli me trbuh...
29.12.2009 21:55:19   
bomboncic02
Evo danas sve super, niti jedamput nije spomenuo da ga trbuh boli..fino je doručkovao, za užinu puding pojeo, za ručak kelj i za večeru palačinke i to tri!!
Za sada ne idem dr, pratit ćemo stanje i stolicu..hvala vam svima.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!