|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 8:38:12   
Ruža
Kad nas se pokazalo kao totalno beskorisna stvar.user posted image  Jedino što sve igračke kad skupim stanu u njega pa služi kao odlagalište.user posted image Đurac ne pokazuje interes za vrtić, 5 min. uz maminu animaciju je max. nakon toga tuli.
Dali vaši vole biti u njemu? Kako da ga zainteresiram za vrtić?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 8:52:25   
Njofra
Dobro jutro Ruži. Nisi napisala pa ne kužim koliko je Đuro star a neda mi se otići na albume i tražiti slikice, sorry zbog lijenosti moje. Njofri smo kupili vrtić koji ima 4 gumene ručke pa sam tamo znala objesti raznorazne igračke pa bi to bilo onako kao šareno i zanimljivo a stavljala sam ga s 6 mjeseci da leži na dekici u vrtiću. I to mi je bilo Zakon. Je bunio se katkad ali ne stalno, nekad mu je bilo zanimljivo.
Istina je da je Njofra u vrtiću počeo pomalo hodati jer se (koja sam ja mater ne pamtim s koliko mjeseci, ali imam zapisano,) počeo hvatati dosta rano za te ručke i stajao u vrtiću i to je bilo slatko za vidit a kad bi padao pao bi na mekano i sigurno jer je vrtić bio nasred sobe i samim tim mi je bilo olakšano raditi uz njega stvari po doma.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 8:55:49   
Ruža
Jutro Njofra!user posted image  8 mj. ima, piše u potpisu datum rođenja. I naš ima ručke i natrpam igračke, ali mislim da mu se ne sviđa pogled na svijet kroz mrežu.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 8:59:59   
FIONA
a daj mi reci jel hoće bit na podu...moja voli biti na dekici i gore joj stavim onaj "tunelić" na kojem vise igračke...ja sam planirala kupiti vrtić uskoro da ne bi odpuzala ili prohodala....user posted image user posted image user posted image user posted image , moš mislit!!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 9:04:12   
Njofra
A joj sorry Ružo, gle stvarno si napisala user posted image , ups. E pa svašta je moguće kad su ta naša klinčijada različita. Svakom se ponešto sviđa ili ne sviđa a najzanimljivije je kad to primjetimo već u najranijoj dobi. Ništa mama pokušavat ćeš s nekim novim stvarima. Kad smo već kod toga gledala sam katalog iz Turbo Limacha onaj neki za bebe i dječju opremu, pa sam se iznenadila kako su proširili asortiman za bebe i sve djeluje nekako cool.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 9:11:00   
Nika 24052006
Mi smo imali onaj putni kinderbet koji je sluzio kao vrtic,i malena isto nije bila odusevljena njime,takodjer sluzilo vecinom za spremiste igracaka...Ponekad se znala zaigrati,ali rijetko...Srecom pa nismo bacili novce,nosili smo ga na putovanja...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 9:14:13   
Lady3
L.je mrzila vrtić,nikad je nisam duže od 10 minuta ondje ostavljala ,user posted image ,samo dok sam stvarno morala.P.sam kupila putni krevetić jer kad idemo kod mojih_ da ima gdje spavati,preko dana zna i voli biti u njemu.Nama je to super stvar..ponekad jedva dočeka da je u vrtiću,umiri se,gleda crtić i igra se,ponekad po sat vremenauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 9:16:48   
Njofra
Eto koliko su djeca različita i koliko se predomišljaju, katkad im jednostavno ne paše a katkad je to ok kao i mi odrasli.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 9:48:07   
koka
Rokić je znao cijele teletubise pogledat u box-u, a Mila mogu reći da mi zna biti i po 40 minuta, mora biti sita i suha i od volje. ima dana kad neće al večinom zna biti,...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 10:11:15   
Zvonki
Nemamo taj vrtić a i nećemo ga kupovati. Nekako mi je to ograničavanje slobode kikićima. Nek puže okolo. Moja sjedi na podu dok se igra.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 10:13:54   
FIONA
ali ja imam mačke!!!..moram to malo iskompromitirati...da mala slobodno radi kaj hoće ali i da mačke mogu kao to to moja čupa radi več petnaest godina...kak da ju sad steram van kad se dođe naspavati...moja perzijanerka čupa...user posted image user posted image user posted image ..po zimi kamin je vruč opet ne bu mogla svukud sama bez mene...ja moram napraviti neku barijeru pa makar mali bazene i u njega deku !!!...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 10:15:06   
tikica_69
Ni moji nisu bili bas previse odusevljeni, ali nekad mi je stvarno pomogla 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 10:27:51   
ejmama
Kod nas isto tako. Zašto biti u vrtiću kad mogu istraživatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 10:49:14   
novamama
nemamo to, a mislim da neću ni kupiti....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 12:58:47   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ejmama

Zašto biti u vrtiću kad mogu istraživatiuser posted image user posted image user posted image

zato da bi mame mogle na miru da se odu popiškiti ili otuširati nabrzinu,a ''neće izgubiti djete''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 13:09:19   
ejmama
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: ejmama

Zašto biti u vrtiću kad mogu istraživatiuser posted image user posted image user posted image

zato da bi mame mogle na miru da se odu popiškiti ili otuširati nabrzinu,a ''neće izgubiti djete''


Ja sam mogla onda, a sad ne mogu, stalno je samnom u Wc


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 13:14:32   
koka

IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: ejmama

Zašto biti u vrtiću kad mogu istraživatiuser posted image user posted image user posted image

zato da bi mame mogle na miru da se odu popiškiti ili otuširati nabrzinu,a ''neće izgubiti djete''

baš tako Zvrk, znam uzeti vrtić ispred vrata wc i tuširat se ili na miru sr.... dok je ona u njemu user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 13:23:32   
ZVRK
to je bio jedan od primjera.ima ih i više.jedan je i taj da se možeš maziti sa mm-om a dijete budno u drugoj prostorijiuser posted image
inače moj je volio biti u njemu,čak je i spavao a ja pila kavu u radioni sa dečkima namiru jer bi znala da ne može pasti na pod(kao sa kauča)
kod nas isplatljivo bilo i nadam se da bude opet

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 13:26:08   
mama mery

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ni moji nisu bili bas previse odusevljeni, ali nekad mi je stvarno pomogla 







isto tako nekad su se znali zaigrati po pol sata ali ne duze jer im dosadi
srecom ja svoj nisam kupila vec dobila
bio je  u nasoj famoliji dug niz narastaja pa jedn 17god.. doputovao je iz svicarske


_____________________________




(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 13:41:44   
gljiva
Mi smo imali putni kinderbet koji je poslužio kao vrtić.
Volio je bit u njemu, jer je sve imao pod kontrolom, kad bi mu dosadila igra
znao je zaspat unutra, tako da smo ga mi totalno iskoristili i bio nam je super.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 15:10:52   
dami
Nastojim ga koristiti što više mada ga baš ne obožava. Velika mi je pomoć kad smo same a ja moram ne brzinu nešto obavljati. (Skočiti u vrt ili tuširanje...). Nekako mi je najsigurnija u vrtiću.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 19:14:26   
dominik
moj kum je malu stavljo u to..zvao ga je HAG user posted image mi bi kartali a mala uzivala unutra ...cak je znala i jest unutra jer je kasno prohodala...domi nigdje nije bio duze od 5 minuta ali mi smo imali kindac a ne igraonicu...dora ce imam osjecaj biti unutra jer nije neka beba od ruku...a da je dobro je...pa stavis ih unutra kad treba nekaj nabrzake napraviti pa nek se dere...bolje da se dere jer je ljuta neg zato kaj je zviznula sa kreveta

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 21:04:31   
ivanaa
totalno ne zele ni jedan ni drugi-dode im ko kazna

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Beskorisna ogradica - vrtić
23.5.2009 22:27:47   
dikac
kod dore je to bila promašena investicija, najviše je u njemu boravila pola sata, bolja je bila u onoj prvoj sjedalici i poslije u hranilici.
ivana stavljam i nije previše oduševljen. on je puno življi pa bi mi mogao ispasti iz sjedalice koju držim na stolu, u kolicima ga dora dohvati, tako da ga svaki dan po nekoliko puta stavljam u vrtić pa koliko ide. nije mi ni to najsretnija kombinacija jer mu dora može baciti igračku u glavu. i kad bude dobar ona žica da nju stavim u vrtić.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!