|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
2.6.2009 8:23:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dva ručka?!
2.6.2009 8:26:48   
anne
Petra ima 3 osnova i 1 međuobrok.
Ruča još malo kad tata dođe ako hoće, rijetko.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dva ručka?!
2.6.2009 8:27:53   
Florijan Jakov
U većini dana ispadne da ima 2 ručka, kako si napisala u vrtiću i doma. U vrtiću i tako ručaju oko pol 12-12 (vrlo mi je upitno šta on to pojede), a mi moramo nešto jesti kad dođemo doma (oko 5-6), tako da mu uvijek ponudimo, pa kad je voljan jede, a ako ne onda večera oko 7-8. Ako imamo kasniji obrok, tipa oko 6-7 onda mu ne nudimo još i večeru nego pojede voćku, jogurt, puding, popije kakao i sl.



_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dva ručka?!
2.6.2009 8:32:00   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Što vi mislite? Imaju li i vaši klinci dva ručka?

i više od dva user posted image
prvi u vrtiću,drugi kada dođe doma oko 15,treči sa nama kada mm i ja ručamo(ako se sam javi).
ako jede sa nama onda za spavanje popije toploga mlijeka
to je moj mali pero ždero

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dva ručka?!
2.6.2009 9:50:05   
dominik
dorucak, rucak i uzina u vrticu i veli teta da sve pojede, pa onda jos jedna uzina doma pa ruca sa nama oko 6 i jos koju sitnicu prije spavaja pojede...ali to sve po sitno nekaj tak da se ne brinem da bu previse pojeo

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dva ručka?!
2.6.2009 14:21:38   
gljiva
i moj ima 2 ručka preko tjedna kad je u vrtiću. Al isto tako i dva doručka jer prije vrtića jede čokolino
i onda u vrtiću doručkuje. Vikendom ruča u dva djela juhu prije spavanja a ostatak kad se probudi.user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

dječji doplatak
malizia

primate li dječji doplatak?

da (34%)

ne (66%)


Broj svih glasova: 92

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!